Jesteś tutaj

Poradnik Handlowca 25.rok na rynku

W 1993 r. ukazał się zerowy numer Poradnika Handlowca, pisma branżowego, które od ponad 20 lat jest liderem prasy handlowej. W roku jubileuszu na łamach Poradnika Handlowca znajdzie się miejsce zarówno na wspomnienia jak i nowe działy jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb naszych czytelników. Dziękujemy za zaufanie, którym Państwo nas obdarzacie i zapraszamy do lektury kolejnych wydań.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Firma Mateo powstała w 1993 r. 28 września br. hucznie świętowała jubileusz 25-lecia działalności na polskim rynku. Właścicielem Mateo jest Stanisław Cabaj. Firma specjalizuje się w produkcji mrożonej żywności. W ofercie posiada m.in. pierogi, pyzy, uszka, kluski, frytki.

Czerwcowy numer „Poradnika Handlowca” dotarł już do naszych Czytelników. Tym z Państwa, którzy nie mieli okazji zapoznać się z fotorelacją z Jubileuszowej Gali w papierowym wydaniu naszej gazety, przesyłamy teraz pełną fotorelację z jubileuszu 25-lecia „Poradnika Handlowca”, który obchodzono w dniu 10 maja 2018 r. w poznańskiej Auli Artis.

X