Jesteś tutaj

Październikowy numer „Poradnika Handlowca” już u Czytelników

Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Poradnika Handlowca”. Tradycyjnie powinny Państwa zainteresować tzw. tematy z życia wzięte. Tym razem polecamy m.in. artykuł o kradzieży w Lidlu, czy artykuł o nieszczęściu, jakie spotkało jednego z handlowców, któremu podpalono sklep. Kontynuujemy również cykl „100 lat handlu w Polsce 1918-2018”, tym razem skupiając się na okresie powojennym do momentu transformacji ustrojowej w 1989 r. Ostatnia część za miesiąc. Z wizytą reporterską Redakcja była w Olkuszu, słynącym kiedyś z emaliowanych naczyń, dziś to handel odgrywa w tym mieście znaczącą rolę. Zachęcamy również do lektury artykułów poświęconych słodyczom – jesień i zbliżające się święta to najlepszy okres na ich sprzedaż. Warto także zapoznać się ze stałymi rubrykami, jak felieton Jana Marii Rokity, nowości produktowe czy porady prawne. Życzymy miłej lektury!

Kategoria: 

Podobne artykuły

Niektórzy przedstawiciele branży FMCG w czasie wolnym od obowiązków uprawiają sporty ekstremalne jak np. bieganie maratonów czy himalaizm.  Niemała w tym zasługa „Poradnika Handlowca", który od kilkunastu lat wspiera i popularyzuje w środowisku branży FMCG czynne uprawianie sportu. Sam prezes naszego Wydawnictwa, Wiesław Generalczyk (kategoria wiekowa M-60) uczestniczył ostatnio w Tokyo Marathon (23.02.), który należy do tzw. World Marathon Majors.

Najnowszy majowy numer „Poradnika Handlowca” jest już dostępny, a w nim wiele interesujących artykułów. Wracamy m.in. do tematu sprzedaży alkoholu w sklepach w godzinach nocnych, zastanawiamy się także, jakie korzyści uchwalona Konstytucja biznesu przyniesie przedsiębiorcom, jak RODO wpłynie na popularne w sieciach handlowych programy lojalnościowe. Wydłużony majowy weekend rozpoczął tradycyjnie sezon grillowy, stąd w numerze kilka artykułów związanych tematycznie z grillem. Ponadto polecamy nasze stałe rubryki: felieton Jana Marii Rokity, reportaż (tym razem z Sulechowa), sport w FMCG, nowości rynkowe i porady prawne. Życzymy przyjemnej lektury!

X