Jesteś tutaj

Panattoni buduje centrum dystrybucyjne w Gdyni

Panattoni Europe planuje nową inwestycję o nazwie Panattoni Park Tricity North w okolicach Gdyni. Centrum dystrybucyjne docelowo będzie oferowało powierzchnię o wielkości 45 tys. mkw. Zostanie zrealizowana nieopodal Bałtyckiego Terminala Kontenerowego i Obwodnicy Trójmiasta. Planowane oddanie obiektu do użytkowania zapowiadane jest na III kwartał 2019 roku.

Panattoni Park Tricity North zlokalizowany będzie 8 km od Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego (BCT Gdynia) oraz około 10 km od centrum Gdyni. Inwestycja znajduje się 8 minut od Obwodnicy Trójmiasta (droga S6 prowadząca do autostrady A1 i drogi ekspresowej S7) 8 km od BCT Gdynia i 10 km od centrum Gdyni. Obiekt położony jest na przecięciu morskich szlaków transportowych ze Skandynawii, czy Europy Zachodniej, a kontenerowce wypływające z Gdyni docierają do odległych zakątków świata, jak Tanzania, czy Jemen.

Panattoni Park Tricity North składać się będzie z jednego budynku magazynowego klasy A o całkowitej powierzchni ok. 45 tys. mkw. Najemcy będą mogli skorzystać z najnowocześniejszych rozwiązań składowania towarów, licznych doków, bram z poziomu „0” oraz obszernych placów manewrowych. Dodatkowo obiekt wyposażony jest w liczne rozwiązania energooszczędne i proekologiczne, które zapewnią mu uzyskanie certyfikatu BREEAM.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Panattoni Europe po raz kolejny wykorzystuje potencjał regionu śląskiego. Tym razem deweloper wystartował z budową Panattoni Park Silesia South, położonego w Bieruniu, 7 km od centrum Tychów. Inwestycja osiągnie powierzchnię 73 tys. mkw.

Deweloper Panattoni Europe zapowiada nową inwestycję magazynową w południowo-zachodniej Polsce - Panattoni Park Opole. Planowany obiekt będzie miał powierzchnię około 48,6 tys. mkw. i powstanie w granicach miasta. Obiekt budowany jest w formule „multi-let”, będzie dedykowany pod wynajem dla wielu najemców. Rozpoczęcie budowy zaplanowano na drugi kwartał 2019 r.

X