Jesteś tutaj

#Sztuka_Win(n)a

Wino to sztuka – począwszy od pędu winorośli, w której widać przyszły zamysł winiarza, po niepowtarzalny smak zamknięty w butelce. Taką właśnie win(n)ą sztukę koneserzy i amatorzy prosecco czy pinot noir odnajdą podczas tegorocznej 4. edycji międzynarodowych targów Wine Expo Poland.

Przedstawiciele branży wina z Polski i ze świata spotkają się w Warszawie, tradycyjnie w ostatni weekend października (26-27 października). Każdy zainteresowany najnowszymi trendami, nawiązaniem nowych relacji biznesowych, czy rozwijaniem wiedzy powinien tu być, bo nauka, spełnianie pasji, sukces w biznesie to przecież sztuka. I wino jest temu winne.

Przekraczając próg nowej warszawskiej hali Global Expo uczestnikom z pewnością z wrażenia zakręci się w głowach. Przez dwa dni odkrywać będą winną sztukę podczas warsztatów i seminariów, podczas degustacji – delektując się winnymi smakami dotychczas niedostępnymi w Polsce i prowadząc owocne rozmowy z producentami-pasjonatami m.in. z Włoch, Portugalii czy Hiszpanii. Dodając do tego eksperckie spotkania i merytoryczną debatę o rynku wina w Polsce namalujemy inspirujący obraz, który każdy z uczestników może zinterpretować na własny sposób, jak to ze sztuką bywa. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2018-10-26

Już po raz czwarty podczas najważniejszych targów branżowych w stolicy spotkają się przedstawiciele branży winiarskiej z Polski i ze świata. Targi odbędą się tradycyjnie w ostatni weekend października (26-27 października) w Warszawie.

Polskie sery, mleko, świeże jabłka, makarony, kasze, przekąski, kawior, napoje i soki owocowe, suszone owoce, a także słodycze i dodatki cukiernicze – to produkty, z którymi mogli zapoznać się goście odwiedzający międzynarodowe targi żywności Food Expo 2018, odbywające się w Hongkongu, w Chinach.

X

Przeczytaj również