Jesteś tutaj

Konferencja ECR Forum już jutro

Zapraszamy na ósmą edycję konferencji ECR Forum: Collaboration in digital transformation, która odbędzie się 4 października br. w Centrum Konferencyjnym POLIN w Warszawie.

ECR Forum  – to wyjątkowo treściwa i inspirująca konferencja, doroczne spotkanie liderów i menedżerów łańcucha dostaw branży FMCG i DIY. To znakomita okazja do zainspirowania się dobrymi praktykami z innych organizacji i rynków. Można spotkać liderów polskiego rynku FMCG i DIY, ekspertów i porywających prelegentów z Polski i ze świata oraz nawiązać cenne kontakty w branży.

Wśród prelegentów znaleźli się m.in.: Kjell A. Nordström – guru nowej ekonomii, ekonomista, filozof; David Hughes – ekspert i doradca rynku spożywczego na całym świecie; Pedro Martinho (Grupa Eurocash) oraz Dalius Misiunas (Grupa Maxima).

Program konferencji, 4.10.2018 r., czwartek

8:30 – 9:30 Rejestracja uczestników

9:30 – 9:45 Powitanie

9:45 – 11:30

Ultranowoczesność i Matrix – Witajcie w odwróconym do góry nogami paradygmacie świata, w którym nie brakuje niczego, oprócz uwagi i ludzkich umiejętności – Kjell A. Nordström

OSA Decentralized – Sztuczna inteligencja i blockchain w retailu – Maximilian Musselius

11:30 – 12:15 Przerwa kawowa

12:30 – 13:45 Sesja Case Study

Nie ma Przemysłu 4.0 bez podstawy – sprawnej wymiany danych produktowych. Projekt GDSN – współpraca Carrefour, Diageo, Pepsico – Katarzyna Orlińska, Ewa Karkosza-Gajewska, Agnieszka Skoniecka oraz Krzysztof Muszyński

Supply Chain 4.0 w praktyce czyli Nić Ariadny dla transportu. System lokalizacji, którym pomożemy kierowcom i spedytorom lepiej dostarczać nasze produkty – Adam Skubalski oraz Krzysztof Sterna

13:45 – 14:45 Lunch

14:45 – 16:45   

Co słychać w Wielkim Świecie Żywności i Handlu? – prof. David Hughes

Efektywne zarządzanie kanałami przez producentów wspólnie z dystrybutorami – Pedro Martinho

 Polski rynek z perspektywy Regionu CEE. Przyszłość formatów – Dalius Misiunas

16:45 – 17:30 Debata i podsumowanie konferencji

Kategoria: 

Podobne artykuły

8. edycja konferencji ECR Forum: Collaboration in digital transformation odbędzie się 4 października br. w Centrum Konferencyjnym POLIN w Warszawie. Wśród prelegentów wystąpią m.in. przedstawiciele Makro Cash and Carry Polska, PepsiCo., Carrefour Polska czy Grupy Eurocash.

Wczoraj w Centrum Konferencyjnym POLIN w Warszawie odbyła się 8. edycja konferencji ECR Forum: Collaboration in digital transformation. Wśród prelegentów znalazły się czołowe postacie branż FMCG i DIY.

X