Jesteś tutaj

Kolejna edycja Targów Regionalnych Rabat Detal już za kilka dni

Do kolejnej edycji Targów Regionalnych pozostało już tylko kilka dni. Udział potwierdziło już ponad 50 producentów oraz prawie 300 gości. Druga tegoroczna edycja Targów Regionalnych tym razem dla regionu południowy – zachód odbędzie się w klimatycznych Karkonoszach, w Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie w dniach 24-25 października.

Specjalnie przygotowane pakiety i oferty handlowe będą do dyspozycji uczestników, jak co roku w katalogu targowym. Obszerny katalog będzie dostępny na stoisku Rabat Detal oraz recepcji podczas meldunku.

Targi to spotkania o wyjątkowym zasięgu lokalnym z kluczowymi kontrahentami, dystrybutorami oraz franczyzobiorcami sieci. Podczas spotkań jesiennych w 2019 r. Rabat Detal dotrze zasięgiem do ponad 1000 gości z całej Polski.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Do targów regionu południowo-zachodniego sieci Rabat Detal pozostało już tylko kilka dni. W spotkaniu uczestniczyć będzie ponad 300 osób oraz ponad 40 wystawców z wyjątkowymi ofertami handlowymi. Targi Regionalne sieci Rabat Detal to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów, umów i poszerzenia wiedzy.

Do pierwszej tegorocznej edycji targów regionalnych – jesień 2019 pozostało coraz mniej czasu. W terminie 3-4 października będzie miała miejsce edycja targów dla Regionu Wielkopolska. Głównym celem jest spotkanie o charakterze biznesowo – integracyjnym. Udział zaplanowany jest dla ponad 300 gości, w tym franczyzobiorców regionu północny-zachód oraz przedstawicieli największych firmy branży FMCG jak również lokalnie działających przedsiębiorstw. Łącząc tym samym łańcuch producentów, dostawców i franczyzobiorców.

X

Przeczytaj również