Jesteś tutaj

I Kongres Nowoczesnej Dystrybucji

18 listopada 2019 r. w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre odbył się I Kongres Nowoczesnej Dystrybucji. Organizatorem Kongresu była Fundacja Nowoczesnej Dystrybucji, której misją jest propagowanie rozwoju handlu i działania wizerunkowe na rzecz branży. Kongres stanowił prestiżowe wydarzenie, które skupiło w jednym miejscu kadrę zarządzającą sektorów handlu, przetwórstwa i dystrybucji. W Kongresie wzięło udział aż 16 międzynarodowych sieci handlowych, których prezesi, jako prelegenci, omawiali strategiczne kierunki działania na najbliższe lata. Udział najwyższego szczebla kadry zarządzającej był szansą na podzielenie się know-how, najlepszymi praktykami biznesowymi i określenie czynników sukcesu firm na polskim rynku. Podczas debaty poświęconej nowej generacji konsumenta, jego oczekiwaniom w dobie transformacji cyfrowej prelegenci odpowiadali na pytania, jak wykorzystać potencjał nowych technologii, aby odnieść sukces rynkowy i wzbogacić doświadczenia zakupowe konsumenta. Natomiast uczestnicy sesji równoległych skupili się nad problematyką innowacji produktowych i usługowych w sferze handlu, produkcji i zarządzania łańcuchem dostaw. Integralną częścią wydarzenia była Strefa Kupców z udziałem kupców sieci, gotowych podjąć rozmowy na temat warunków współpracy. Podczas wieczornej Gali – Modern Retail Gala niezależna kapituła konkursowa pod przewodnictwem Prezes Renaty Juszkiewicz nagrodziła m.in. dostawców technologii, firmy producenckie, firmy ekologiczne i oferujące produkty lokalne, nowe podmioty oraz spółki i osoby, które przyczyniły się do rozwoju sektora handlu i dystrybucji w Polsce.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Dnia 9 września 2019 r. w Regent Warsaw Hotel w ramach Kongresu Nowoczesnej Dystrybucji odbyło się kolejne Posiedzenie Rady Programowej KND. Kluczowi eksperci  obradowali nad zagadnieniami nowych technologii, które stanowią  integralny element Kongresu. Kongres odbędzie się 18 listopada 2019 r. w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre. Jego organizatorem jest Fundacja Nowoczesnej Dystrybucji.

Annapoorna ANUFOOD India to międzynarodowe targi spożywcze, które odbędą się w Mumbaju w dniach 29-31 sierpnia 2019 r. W targach ponownie wezmą udział polskie firmy zainteresowane ekspansją na rynek indyjski uczestniczące w misji KOWR.

X

Przeczytaj również