Jesteś tutaj

8. edycja konferencji ECR Forum

Wczoraj w Centrum Konferencyjnym POLIN w Warszawie odbyła się 8. edycja konferencji ECR Forum: Collaboration in digital transformation. Wśród prelegentów znalazły się czołowe postacie branż FMCG i DIY.

ECR Forum  – to wyjątkowo treściwa i inspirująca konferencja, doroczne spotkanie liderów i menedżerów łańcucha dostaw branży FMCG i DIY. Okazało się znakomitą okazją do zainspirowania się dobrymi praktykami z innych organizacji i rynków. Można było spotkać liderów polskiego rynku FMCG i DIY, ekspertów i porywających prelegentów z Polski i ze świata oraz nawiązać cenne kontakty w branży.

Wśród prelegentów znaleźli się m.in.: Kjell A. Nordström – guru nowej ekonomii, ekonomista, filozof; David Hughes – ekspert i doradca rynku spożywczego na całym świecie; Pedro Martinho (Grupa Eurocash) oraz Dalius Misiunas (Grupa Maxima).

Kategoria: 

Podobne artykuły

Zapraszamy na ósmą edycję konferencji ECR Forum: Collaboration in digital transformation, która odbędzie się 4 października br. w Centrum Konferencyjnym POLIN w Warszawie.

8. edycja konferencji ECR Forum: Collaboration in digital transformation odbędzie się 4 października br. w Centrum Konferencyjnym POLIN w Warszawie. Wśród prelegentów wystąpią m.in. przedstawiciele Makro Cash and Carry Polska, PepsiCo., Carrefour Polska czy Grupy Eurocash.

X

Przeczytaj również