Jesteś tutaj

Kończy się IX Edycja konkursu Odśwież Swój Sklep

Redakcja „Poradnika Handlowca” po raz IX zaprasza naszych czytelników – właścicieli niezależnych sklepów branży FMCG – do udziału w autorskim konkursie „Odśwież Swój Sklep”. W dotychczasowych 8 edycjach konkursu nagrodziliśmy już niemal 150 właścicieli sklepów z całej Polski – być może to właśnie Państwa sklep będzie następny!

Ze sponsorami konkursu odmieniliśmy już wnętrza sklepów w Andrychowie, Poznaniu, Przywidzu, Sanoku, Krakowie, Staninie, Morągu i Grudziądzu. Aby spróbować swojego szczęścia, wystarczy by właściciel sklepu wypełnił kupon zaznaczając prawidłowe odpowiedzi poprzez wpisanie liter „T” (Tak) lub „N” (Nie) i wysłał go pocztą lub mailem na adres redakcji „Poradnika Handlowca”.

WARUNKI KONKURSU

W konkursie „Odśwież Swój Sklep” może wziąć udział każdy właściciel niezależnego sklepu z produktami FMCG o powierzchni do 100 m2. Przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się w lipcu br., a zakończy 21 listopada 2018 r. - już wkrótce poznamy laureatów!

Regulamin konkursu oraz kupon konkursowy znajdują się w załącznikach poniżej.

NAGRODY IX EDYCJI ODŚWIEŻ SWÓJ SKLEP:

• Wyposażenie sklepu (meble i sprzęt chłodniczy) ufundowane przez Grupę Kapitałową Specjał

• Projekt sklepu ufundowany przez firmę Hany

• Zestaw profesjonalnych urządzeń czyszczących od firmy Kärcher:

- Parownica Kärcher SG 4/4

- Odkurzacz Kärcher NT 20/1 AP

- Myjka do powierzchni płaskich Kärcher WVP 10

• Waga kalkulacyjna PR-II 15P RS ufundowana przez CAS Polska

• Urządzenie fiskalne EPSON ufundowane przez firmę Torell

• Użyczenie przez Volvo Car Poland samochodu Volvo na okres 2 tygodni

• 2 dwustronne regały sklepowe od firmy Mago

Galeria: 
Pliki: 
ZałącznikWielkość
PDF icon kupon_konkursowy.pdf496.14 KB
PDF icon regulamin_odswiez_swoj_sklep.pdf242.65 KB

Podobne artykuły

Redakcja „Poradnika Handlowca” po raz VIII zaprasza naszych czytelników – właścicieli niezależnych sklepów branży FMCG – do udziału w autorskim konkursie „Odśwież Swój Sklep”. W dotychczasowych 7 edycjach konkursu nagrodziliśmy już ponad 130 właścicieli sklepów z całej Polski – być może to właśnie Państwa sklep będzie następny!

 

Zakończyła się kolejna edycja konkursu organizowanego przez Poradnik Handlowca i jego partnerów. Zobacz listę nagrodzonych.

X