Jesteś tutaj

WOŚP i Chata Polska - podsumowanie

Chata Polska podsumowała współpracę z XXII Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zbiórkę pieniędzy w sklepach Chaty Polskiej.

W ramach XXII Finału WOŚP Chata Polska w Centrali w Poznaniu utworzyła swój własny sztab. W dniach 15 - 30 grudnia 2013 r. w sklepach (głównie woj. wielkopolskie i lubuskie) odbyła się zbiórka pieniędzy na rzecz XXII Finału WOŚP.

Pierwsza puszka została umieszczona w Recepcji Centrali, przy ul. Obodrzyckiej 61 w Poznaniu. W sumie zgłosiły się 74 sklepy, w których zostało umieszczonych około 89 puszek stacjonarnych, do których zebrano 8 035,73 zł i 26,16 EUR.

Dodatkowo w sobotę, 4 stycznia br. w Zamku Książęcym w Kożuchowie odbył się bal charytatywny. W programie odbyła się licytacja wielu niespodzianek, pokazy i degustacje. Cały dochód z Balu 15 000 zł został przekazany na konto WOŚP. Przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Nowej Soli został powołany sztab, którym kierowała Renata Dytko.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Od poniedziałku, 6 maja 2019 r. funkcję Dyrektora Generalnego Chaty Polskiej pełni Grzegorz Górecki.

Z okazji uroczystego otwarcia, właściciele sklepu przy ul. Poznańskiej w Stęszewie, Elżbieta i Dariusz Przynoga, powitali swoich klientów bogatą ofertą promocyjną, degustacjami i konkursem „Wybierz kosz i ukrytą w niej nagrodę!” za zakupy za min. 50 zł.

X

Przeczytaj również