Jesteś tutaj

Wyróżnienie Mlekovity dla Wiesława Generalczyka

Coroczny Światowy Dzień Mleka w Polsce był okazją do wręczenia wyróżnień specjalnych przyznanych przez Prezesa Zarządu Grupy Mlekovita i Przewodniczącego Rady Ekspertów Mleczarstwa Dariusza Sapińskiego. Za partnerską współpracę, pierwszego Złotego Dariusa otrzymał Dyrektor Jeronimo Martins Polska Miguel Coutinho (w imieniu uhonorowanego nagrodę odbierał Wojciech Kozar). Podziękowania za dotychczasową współpracę osobiście odebrał Wydawca „Poradnika Handlowca” i „Poradnika Restauratora” Wiesław Generalczyk. Gratulacje wyróżnionym złożył Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński.

Dodajmy, że Mlekovita to aktualnie ceniony producent wyrobów mleczarskich dla sklepów spożywczych, ale także dedykowanych gastronomii, a Światowy Dzień Mleka w Polsce – Ogólnopolskie Święto Mleka odbywa się patronatem honorowym: Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marka Sawickiego oraz Ministra Spraw Zagranicznych Grzegorza Schetyny.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 6 maja w Poznaniu, Mlekovita została uhonorowana prestiżową Nagrodą Gospodarczą Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

18 czerwca na stadionie miejskim w Wysokiem Mazowieckiem już po raz dziesiąty odbył się Światowy Dzień Mleka w Polsce czyli Ogólnopolskie Święto Mleka z Mlekovitą. Impreza ta, której partnerem organizacyjnym była Grupa Mlekovita miała na celu promować mleko i produkty mleczne wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. A także zwracać uwagę na korzyści dla zdrowia płynące z codziennego spożywania nabiału.

X