Jesteś tutaj

Advertisement

Świętomarcińskie atrakcje od Nivea dla poznaniaków

Nivea Polska będzie po raz kolejny wspólnie z poznaniakami świętować Imieniny Świętego Marcina. Na Imieniny Ulicy, które odbędą się 11 listopada, firma przygotowała liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Główna z nich to gra miejska, która będzie nie tylko świetną zabawą, ale także okazją do pomocy dzieciom z poznańskich domów dziecka.

Aby wziąć udział w grze, należy zgłosić się do namiotu Nivea, który będzie stał na ulicy Święty Marcin naprzeciwko Zamku. Każdy z uczestników dostanie mapkę z zaznaczonymi punktami kontrolnymi w okolicach ulicy Święty Marcin. W każdym punkcie na uczestników czekają instrukcje, jak przejść do kolejnej stacji, a ostatecznie przejść całą trasę. Gra miejska startuje zaraz po koncercie Katy Carr, czyli około godziny 14:30.

Dla uczestników gry przewidziane są gwarantowane upominki, nie to jest jednak najważniejsze. Każdy, kto weźmie udział w grze miejskiej Nivea, wesprze swoją obecnością zbiórkę charytatywną.. Każdego roku Nivea Polska i Beiersdorf Manufactuirng Poznań przekazują swoje produkty oraz inne darowizy na rzecz podopiecznych poznańskich domów dziecka, w tym roku nie będzie inaczej. Wystarczy, że w grze weźmie udział 100 osób, a NIVEA oraz BMP przekażą wszystkim domom dziecka w Poznaniu roczny zapas kosmetyków.

– Warto dołączyć do gry miejskiej Nivea, aby dobrze się bawić i wesprzeć tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Nivea przygotowała także inne atrakcje. Na naszym stoisku będzie można wziąć udział w quizie wiedzy o Poznaniu, zaś dla najmłodszych nie zabraknie kolorowanek i innych plastycznych atrakcji – powiedziała Anita Szajek-Żurczak, PR Manager Nivea.

Ponadto na fanpage’u Nivea na Facebooku trwa konkurs dla wszystkich Poznaniaków. Aby wziąć udział w konkursie, należy wymyślić hasło, które podkreśli więzi łączące Nivea i Poznań. Autor najlepszego hasła wraz ze swoimi bliskimi zostanie zaproszony na jedyny w swoim rodzaju przejazd cadillackiem NIVEA, który uświetni tegoroczną paradę świętomarcińską. Pięć kolejnych osób otrzyma pięcioosobowe zaproszenia do zwiedzania fabryki Beiersdorf Manufacturing Poznań, która działa w stolicy Wielkopolski już od ponad 80 lat.

Przygotowane atrakcje będą dostępne w namiocie Nivea na ulicy Święty Marcin, naprzeciwko Zamku. Tam też będzie można zapisywać się do udziału w grze miejskiej. Zapisy będą trwały od rana aż do rozpoczęcia gry, czyli godz. 14:30.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Wyniki roczne za ubiegły rok osiągnęły rekordowy poziom – informuje firma Beiersdorf. W dużym stopniu przyczynił się do tego wzrost sprzedaży w Polsce i Rosji. W ujęciu organicznym zeszłoroczna sprzedaż wzrosła o 3,2%. Na rok bieżący Beiersdorf przewiduje utrzymanie tendencji. 

Od 1 lipca stanowisko General Managera w NIVEA Polska objął Bedros Kalfayan, dotychczasowy Country Manager filii Beiersdorf A.G. na region Rumunii, Bułgarii i Mołdawii. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za strategię rozwoju firmy w Polsce i krajach bałtyckich. 

X