Jesteś tutaj

Słodkości bez dodatku cukru

Często kiedy sięgamy po słodycze dopadają nas wyrzuty sumienia. Niestety wielu z nas nie potrafi żyć bez słodkiej przekąski. Dla tych, którzy pragną pogodzić zdrowy styl życia z odrobiną przyjemności, z pomocą przychodzi firma Wawel, która w swojej słodkiej ofercie posiada linię czekolad i wafelków bez dodatku cukru. To rozwiązanie zadowoli nawet najbardziej wymagających wielbicieli słodyczy –osoby na diecie, trenujące czy zapracowane. Teraz gdy zatęsknią za smakiem wytrawnej, gorzkiej lub mlecznej czekolady, mogą sięgnąć po mniej kaloryczne produkty z Wawelu.

W linii Wawel bez dodatku cukru znaleźć można czekolady – gorzką i mleczną oraz wafelki z nadzienie cytrynowym oraz kakaowym.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Czekolada to jedna z najpopularniejszych słodkich przekąsek. Niewiele osób wie, że dobra czekolada, która powstała z najwyższej jakości składników może korzystnie wpływać na nasze zdrowie i urozmaicać codzienne menu. Firma Wawel podpowiada na co zwracać uwagę, sięgając po czekoladę.

Wawel to polska marka, która od lat cieszy się niesłabnącym zaufaniem konsumentów. Bogata historia firmy oraz przemiany, jakie przechodziły jej produkty i etykiety stały się inspiracją dla organizatorów Dni Designu w Stalowej Woli – na wystawie, organizowanej pod koniec września, można będzie zobaczyć historyczne i współczesne opakowania Wawel.

X

Przeczytaj również