Jesteś tutaj

Reklamy Vizira bez Zygmunta Chajzera

Znany prezenter telewizyjny po 14 latach kończy współpracę w roli ambasadora marki Vizir. Koncern Procter & Gamble poinformował, że zastąpiła go Anna Starmach. Kampania reklamowa z jej udziałem już trwa.

Zygmunt Chajzer przez 14 lat występował w reklamach produktów marki Vizir, zarówno proszku do prania, płynu do prania, jak i kapsułek 3 w 1. Nowym ambasadorem marki została Anna Starmach, znana z programu „MasterChef”. Kampania z jej udziałem ruszyła 1 lipca. Realizowana jest przez 30-sekundowy spot telewizyjny.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Procter & Gamble poinformowała, że zrealizowała wiele celów zawartych w swojej dotychczasowej „Strategii Zrównoważonego Rozwoju 2020”, zobowiązując się jednocześnie do wykonania jej wszystkich pozostałych założeń. Firma zrewidowała dotychczasową strategię i ogłosiła nowe cele, które zamierza zrealizować do 2030 r. Nowe cele mają inspirować i stwarzać firmie oraz konsumentom warunki do pozytywnego oddziaływania na środowisko naturalne i społeczeństwo.

Firma Procter & Gamble od ponad 175 lat dostarcza miliardom konsumentów wysokiej jakości produkty codziennego użytku. Jedną z najbardziej znanych marek koncernu jest Pampers. Jest to doskonałe odzwierciedlenie kierunku działania firmy, skupionego wokół dostarczania innowacyjnych produktów, mających jak najlepiej służyć konsumentom na całym świecie.  

X