Jesteś tutaj

Reklamy Vizira bez Zygmunta Chajzera

Znany prezenter telewizyjny po 14 latach kończy współpracę w roli ambasadora marki Vizir. Koncern Procter & Gamble poinformował, że zastąpiła go Anna Starmach. Kampania reklamowa z jej udziałem już trwa.

Zygmunt Chajzer przez 14 lat występował w reklamach produktów marki Vizir, zarówno proszku do prania, płynu do prania, jak i kapsułek 3 w 1. Nowym ambasadorem marki została Anna Starmach, znana z programu „MasterChef”. Kampania z jej udziałem ruszyła 1 lipca. Realizowana jest przez 30-sekundowy spot telewizyjny.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Firma Procter & Gamble ogłosiła, że zakłady koncernu w Polsce nie wysyłają żadnych odpadów produkcyjnych na składowiska. W tym roku status „Zero Odpadów na Składowiska” osiągnęła także warszawska fabryka pieluszek Pampers. W rezultacie, Polska stała się drugim po Niemczech krajem na świecie, w którym wszystkie zakłady P&G wyeliminowały przekazywanie odpadów produkcyjnych do składowania.

P&G, lider w dziedzinie zrównoważonego rozwoju ogłasza kolejny program, mający na celu ograniczenie wpływu na środowisko. Do produkcji 230 milionów opakowań kluczowych produktów, takich jak Ariel, Lenor, Dash i Downy Unstopabbles firma planuje wykorzystać materiały powstałe z odpadów poużytkowych (PCR). P&G zachęca jednocześnie swoich globalnych dostawców do większego wykorzystania PCR w swoich wyrobach. Program jest znaczącym krokiem w realizacji wizji firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju.

X

Przeczytaj również