Jesteś tutaj

Oshee chce przejąć Sonko

Producent napojów funkcjonalnych Oshee zamierza przejąć kontrolę nad spółką Sonko. Wniosek w tej sprawie trafił do UOKiK.

„Oshee Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (Oshee) zamierza przejąć wyłączną kontrolę nad Sonko sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich (Sonko) oraz pośrednią wyłączną kontrolę nad jej spółką zależną – Sonko GmbH z siedzibą w Berlinie, Niemcy (Sonko GmbH)” – czytamy we wniosku, który trafił do UOKiK.

Sonko w swoim portfolio posiada m.in. kasze, ryże, wafle ryżowe oraz pieczywo chrupkie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Z okazji 30. urodzin firma OSHEE sprawiła prezent swojej ambasadorce, Joannie Jędrzejczyk. Będąca ambasadorką marki od wiosny tego roku wielokrotna mistrzyni świata muay-thai oraz aktualna mistrzyni UFC w wadze słomkowej otrzymała z tej okazji Mercedesa CLA.

Inspekcja Handlowa wzięła pod lupę wody mineralne i źródlane oraz napoje nazywane potocznie „wodami smakowymi”. Kontrolerzy wykryli nieprawidłowości w 44 partiach (10,1 proc.). Różna od deklarowanej zawartość kationów i anionów, mylące informacje na etykietach, przeterminowane wody w sklepach – to główne zastrzeżenia.

X