Jesteś tutaj

Advertisement

Oshee chce przejąć Sonko

Producent napojów funkcjonalnych Oshee zamierza przejąć kontrolę nad spółką Sonko. Wniosek w tej sprawie trafił do UOKiK.

„Oshee Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (Oshee) zamierza przejąć wyłączną kontrolę nad Sonko sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich (Sonko) oraz pośrednią wyłączną kontrolę nad jej spółką zależną – Sonko GmbH z siedzibą w Berlinie, Niemcy (Sonko GmbH)” – czytamy we wniosku, który trafił do UOKiK.

Sonko w swoim portfolio posiada m.in. kasze, ryże, wafle ryżowe oraz pieczywo chrupkie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów na bieżąco monitoruje sektor rolno-spożywczy, a celem tych działań jest poprawa sytuacji rolników. Niedawno informowano o wynikach analizy cen owoców miękkich i zarzutach przeciwko jednemu z przetwórców. Razem z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, zaproponowano również zmiany prawne, które przyjęła Rada Ministrów. Kontrole w punktach skupu owoców oraz sklepach prowadzi również, na zlecenie UOKiK – Inspekcja Handlowa. Sprawdza przede wszystkim warunki zawieranych umów oraz sposób ustalania cen.

Kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej został globalnym ambasadorem producenta napojów funkcjonalnych OSHEE. Wizerunek Lewandowskiego zostanie wykorzystany w kampaniach telewizyjnych, działaniach public relations, na produktach oraz w kampaniach społecznych.

X

Przeczytaj również