Jesteś tutaj

Nie żyje Kazimierz Pazgan

Foto: Konspol

W nocy z piątku na sobotę 22 czerwca, w klinice w Zabrzu zmarł Kazimierz Pazgan, twórca firmy Konspol. Miał 71 lat.

Kazimierz Pazgan urodził się 4 marca 1948 r. w Starej Kamienicy. W 1982 r. założył firmę Konspol. Zmarł na skutek wieloletniej choroby serca.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Organizacja UEFA i Pepsi® ogłosiły, że Dua Lipa wystąpi w trakcie ceremonii otwarcia Finału Ligi Mistrzów UEFA 2018. Piosenkarka zaśpiewa na boisku i wesprze fanów z całego świata w wyrażaniu miłości do piłki nożnej. Artystka podgrzeje atmosferę oczekiwania w ostatnich minutach przed rozpoczęciem corocznego finału, który będzie miał miejsce w Kijowie na Ukrainie, w sobotę 26 maja.

P&G, lider w dziedzinie zrównoważonego rozwoju ogłasza kolejny program, mający na celu ograniczenie wpływu na środowisko. Do produkcji 230 milionów opakowań kluczowych produktów, takich jak Ariel, Lenor, Dash i Downy Unstopabbles firma planuje wykorzystać materiały powstałe z odpadów poużytkowych (PCR). P&G zachęca jednocześnie swoich globalnych dostawców do większego wykorzystania PCR w swoich wyrobach. Program jest znaczącym krokiem w realizacji wizji firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju.

X