Jesteś tutaj

Loteria Hochland "Odkryj Bogactwo Natury" rozstrzygnięta

Wielka loteria marki Hochland "Odkryj Bogactwo Natury" została rozstrzygnięta. Podczas jej trwania codziennie do wygrania były nagrody pieniężne. Główną nagrodę w wysokości pół miliona złotych wylosowano spośród wszystkich osób biorących udział w loterii. Zwyciężczynią została Pani Monika z Pleszewa.

Biorący udział w zabawie codziennie mogli wygrać nagrody w wysokości 20 zł, 50 zł i 100 zł. O nagrodzie dowiadywali się po wpisaniu kodu z opakowania na dedykowanej stronie internetowej. Szczęście uśmiechnęło się do prawie 11 tys. osób. Łączna pula nagród wyniosła ponad 800 tys. zł.

Główną nagrodę zdobyła Pani Monika z Pleszewa. Uroczysty finał loterii oraz przekazanie czeku odbyło się w warszawskiej restauracji LIF.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Konkursy i zabawy dla najmłodszych – tak wyglądały pikniki rodzinne dla pracowników firmy Hochland Polska, zorganizowane w dwie kolejne soboty czerwca, na terenie Kaźmierza i Węgrowa, miejsc w których zlokalizowane są zakłady produkcyjne.

W listopadzie br. odbyły się zorganizowane przez Hochland Polska pierwsze w historii firmy warsztaty strategiczne dla wszystkich pracowników, pod tytułem: „Zbudujmy nasz dom i pokolorujmy go”. 

X

Przeczytaj również