Jesteś tutaj

Loteria Hochland "Odkryj Bogactwo Natury" rozstrzygnięta

Wielka loteria marki Hochland "Odkryj Bogactwo Natury" została rozstrzygnięta. Podczas jej trwania codziennie do wygrania były nagrody pieniężne. Główną nagrodę w wysokości pół miliona złotych wylosowano spośród wszystkich osób biorących udział w loterii. Zwyciężczynią została Pani Monika z Pleszewa.

Biorący udział w zabawie codziennie mogli wygrać nagrody w wysokości 20 zł, 50 zł i 100 zł. O nagrodzie dowiadywali się po wpisaniu kodu z opakowania na dedykowanej stronie internetowej. Szczęście uśmiechnęło się do prawie 11 tys. osób. Łączna pula nagród wyniosła ponad 800 tys. zł.

Główną nagrodę zdobyła Pani Monika z Pleszewa. Uroczysty finał loterii oraz przekazanie czeku odbyło się w warszawskiej restauracji LIF.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Rodzina serków Almette poszerzyła się o dwa nowe smaki: Almette z rzodkiewkami oraz Almette ze szpinakiem i czosnkiem. Nowe serki są propozycją miłośników puszystych serków twarogowych i świeżych warzyw, a zarazem lekkich i zdrowych posiłków. 

5 Hochland Półmaraton Doliną Samy, Pyrlandzka Dycha oraz marsz Nordic Walking zostały rozegrane 24 września w Kaźmierzu pod Poznaniem.

X