Jesteś tutaj

Konferencja Żywiec Zdrój „Po Stronie Natury”

Wczoraj w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbyła się konferencja prasowa „Żywiec Zdrój” inaugurująca program „Po Stronie Natury”. Udział w niej wzięło ok. 100 osób. Gościem specjalnym była ambasadorka akcji, Martyna Wojciechowska, która podzieliła się swoimi długoletnimi doświadczeniami i spostrzeżeniami ze współpracy z firmą „Żywiec Zdrój”. Jej wizerunek zobaczyć można na limitowanej edycji butelek.

Ponadto w konferencji wzięli udział przedstawiciele Firmy „Żywiec Zdrój”, partnera programu – Lasów Państwowych, a  także Urzędu Miasta, Fundacji Ekologicznej ARKA, Firmy Rekopol, która odzyskuje i poddaje recyklingowi odpady opakowaniowe, prowadzi edukacje ekologiczną oraz innych firm i organizacji, którym zależy na szeroko pojętej ochronie natury i środowiska.

Do programu „Po Stronie Natury” dołączyła firma Jack Wolfskin, która z plastikowych butelek PET produkuje odzież i sprzęt podróżniczy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Rusza 10. edycja programu „Po Stronie Natury”, w ramach której posadzonych zostanie kolejne 2 miliony drzew. Na sklepowe półki trafi dokładnie taka sama liczba wyjątkowych butelek wody niegazowanej Żywiec Zdrój - wyjątkowych, bo zrobionych aż w 50% z surowców wtórnych. Tegoroczna odsłona programu skupia się na edukacji dotyczącej recyklingu – okazuje się bowiem, że wciąż mamy wiele do nadrobienia w tej kwestii.

Żywiec Zdrój wraz z Fundacją Nasza Ziemia, Lasami Państwowymi oraz PTTK  nieustannie od siedmiu lat  zachęcają Polaków do dbania o przyrodę i odpowiedzialnego korzystania z jej uroków. W ramach tegorocznej edycji programu „Po stronie natury” powstała interaktywna mapa wycieczek po Beskidach przygotowana przez autorów bloga Podrozniccy.com. 

X