Jesteś tutaj

Finał Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Po wielu miesiącach sportowej rywalizacji nadszedł czas na Finał Ogólnopolski XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, w którym mistrzowie województw zagrają o prawo gry w Wielkim Finale na PGE Narodowym. Dziś, 2 maja, tuż przed finałem Pucharu Polski, poznamy najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców w kategoriach U-10 i U-12. Zwycięzcy poza trofeum, otrzymają szansę spotkania się z kadrą Adama Nawałki i obejrzą mecz Polski z Litwą tuż przed wylotem reprezentacji na mistrzostwa świata w Rosji. Mecze Wielkiego Finału na PGE Narodowym transmitowane będą na żywo na otwartym kanale Telewizji Polsat i w stacji Polsat Sport oraz na antenie Weszło.FM. Finał Ogólnopolski to decydujący etap Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, który rozpoczął się we wrześniu ubiegłego roku, gdy do gry o marzenia przystąpiły drużyny dziewcząt i chłopców z 97% powiatów w Polsce.

Kategoria: 

Podobne artykuły

11 miesięcy ma potrwać budowa nowej siedziby Grupy Maspex Wadowice, która powstaje na terenie przy ulicy Chopina. Pracę o wartości 30 mln zł wykonuje koncert Strabag, jedna z największych firm budowlanych w Europie.

Grupa Maspex Wadowice zawarła wstępną umowę na zakup Spółki Rio Bucovina, do której należy 10% rynku wody w Rumunii, co daje jej pozycję wicelidera pod względem udziałów ilościowych. Planowane przejęcie będzie 18. przejęciem Grupy Maspex Wadowice i 3. na rynku rumuńskim. 

X

Przeczytaj również