Jesteś tutaj

Cisowianka z nagrodą Superbrands 2018

Cisowianka po raz dziewiąty z rzędu zdobywa tytuł Superbrands i Superbrands Polska Marka. O przyznaniu tytułów zadecydowali konsumenci.

Cisowianka od lat zajmuje czołowe miejsce wśród najsilniejszych marek w Polsce. Potwierdzeniem tej pozycji jest tytuł Superbrands przyznany Cisowiance już po raz dziewiąty z rzędu. Po raz szósty Cisowianka otrzymała również tytuł Superbrands Polska Marka.

O przyznaniu tytułów Superbrands 2018 zadecydowali wyłącznie konsumenci w ramach największego niezależnego badania marek w Polsce. Kluczowe kryterium brane pod uwagę to polecanie marki, które wyraża zaufanie i uznanie jakości. W ramach badania konsumenckiego realizowanego przez ARC Rynek i Opinia na łącznej próbie ponad 10 tysięcy respondentów, określany jest indeks siły marki Superbrands.

Statuetki dla najsilniejszych i najbardziej godnych zaufania marek na polskim rynku zostaną rozdane podczas uroczystej gali w maju 2018 r. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

„Rzeczpospolita” wraz z firmą doradczą Acropolis Advisory po raz 13. oceniła 330 polskich marek pod względem ich wartości, siły, mocy rynkowej.

Najbardziej znany na świecie polski wyścig kolarski Tour de Pologne UCI World Tour oraz Cisowianka kontynuują współpracę w roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

X