Jesteś tutaj

Nowe herbatki ziołowe w Zielniku Polskim Herbapolu

Herbapol poszerza swoje portfolio o kolejne herbatki ziołowe. Nowe propozycje firmy to herbata z morwy białej przyczyniającej się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi, herbata z czystka , który jest naturalnym przeciwutleniaczem oraz skrzyp usuwający z organizmu produkty przemiany materii. Herbatki Herbapol Zielnik Polski Morwa biała oraz Czystek są suplementami diety. W Zielniku Polskim znajdują się również herbaty: Mięta, Melisa, Rumianek, Koper włoski, Lipa, Szałwia, Pokrzywa oraz Melisę z pigwą, Mięta z cytryną, Mięta i Melisa z pomarańczą.

Galeria: 

Podobne artykuły

Marka Goplana należąca do portfolio firmy Colian z okazji Świąt proponuje specjalną ofertę słodyczy. Znajdują się w niej pralinki, cukierki i figurki z czekolady. 

Producent lodów Zielona Budka do oferty familijnych Lodów ze smakiem o pojemności 1000 ml dołączy nowe smaki: Mascarpone z sosem z owocami leśnymi czyli SMAK ROKU 2017, dostępny w lodach familijnych 1000ml, jak i gastronomicznych 5000ml. Ponadto ofertę wzbogacą lody Karmel z Solą, które do tej pory dostępne były tylko w segmencie HoReCa oraz Lody Ciasteczkowe z sosem malinowym. 

X