Jesteś tutaj

Nowe herbatki ziołowe w Zielniku Polskim Herbapolu

Herbapol poszerza swoje portfolio o kolejne herbatki ziołowe. Nowe propozycje firmy to herbata z morwy białej przyczyniającej się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi, herbata z czystka , który jest naturalnym przeciwutleniaczem oraz skrzyp usuwający z organizmu produkty przemiany materii. Herbatki Herbapol Zielnik Polski Morwa biała oraz Czystek są suplementami diety. W Zielniku Polskim znajdują się również herbaty: Mięta, Melisa, Rumianek, Koper włoski, Lipa, Szałwia, Pokrzywa oraz Melisę z pigwą, Mięta z cytryną, Mięta i Melisa z pomarańczą.

Galeria: 

Podobne artykuły

Rodzina serków Almette poszerzyła się o dwa nowe smaki: Almette z rzodkiewkami oraz Almette ze szpinakiem i czosnkiem. Nowe serki są propozycją miłośników puszystych serków twarogowych i świeżych warzyw, a zarazem lekkich i zdrowych posiłków. 

Nowy produkt firmy Krakus stworzony jest z myślą o wielbicielach delikatnych smaków., jest alternatywą dla tych, którzy lubią ostry smak tartego chrzanu lub ćwikły. Na świątecznym stole może być dodatkiem do przekąsek i sałatek, nie zawiera zagęstników. 

X