Jesteś tutaj

Podziękowania od Fundacji EB Polska dla „Poradnika Handlowca”

W lipcowym numerze „Poradnika Handlowca” skierowaliśmy apel do naszych Czytelników o wsparcie osób dotkniętych rzadką chorobą Epidermolysis Bullosa (EB). Choroba ta szczególnie małym dzieciom przysparza wielu cierpień. Mamy nadzieję, że w ten sposób zwrócimy uwagę decydentów na trudną sytuację chorych i otrzymają oni już stałą pomoc w postaci w pełni refundowanych specjalistycznych opatrunków oraz profesjonalną opiekę medyczną.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Bohaterski prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz to polski samorządowiec, przedsiębiorca, od 2002 r. nieprzerwanie prezydent Nowej Soli. W niedzielę 6 kwietnia zatrzymał nietrzeźwego kierowcę będącego sprawcą wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

Henkel Polska powołał Piotra Strzelczyka, pełniącego dotychczas obowiązki dyrektora marketingu w Dziale Kosmetyków, na stanowisko dyrektora sprzedaży kosmetyków Henkel Polska. W nowej funkcji Piotr Strzelczyk odpowiada za strategię i całość działań sprzedażowych firmy w obu kanałach dystrybucji - nowoczesnym i tradycyjnym.

X