Jesteś tutaj

25-lecie Kancelarii prawnej Sołtysiński Kawecki & Szlęzak

Kancelaria prawna Sołtysiński Kawecki & Szlęzak obchodzi w czerwcu 2016 r. jubileusz 25 lat działalności. Powstała w czerwcu 1991 r. w Warszawie, gdy w rezultacie zmiany ustroju politycznego i gospodarczego Polski pojawił się wolny rynek usług prawnych zorientowany na obsługę prawną przekształceń własnościowych oraz nowych inwestycji krajowych i zagranicznych. Utworzenie Kancelarii i jej dalsza droga rozwoju w znacznej mierze wynikały z przyjętych przez jej założycieli przesłanek co do kierunku, w jakim w nowych realiach gospodarczych miał się rozwijać polski rynek usług prawnych. Obecnie Sołtysiński Kawecki & Szlęzak jest czołową, niezależną firmą prawniczą w Polsce świadczącą usługi prawne dla polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Zatrudnia zespół ponad 100 prawników, gwarantując swoim klientom najwyższy standard obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Poza Warszawą posiada biura także w Poznaniu, Katowicach i we Wrocławiu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Bohaterski prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz to polski samorządowiec, przedsiębiorca, od 2002 r. nieprzerwanie prezydent Nowej Soli. W niedzielę 6 kwietnia zatrzymał nietrzeźwego kierowcę będącego sprawcą wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

Henkel Polska powołał Piotra Strzelczyka, pełniącego dotychczas obowiązki dyrektora marketingu w Dziale Kosmetyków, na stanowisko dyrektora sprzedaży kosmetyków Henkel Polska. W nowej funkcji Piotr Strzelczyk odpowiada za strategię i całość działań sprzedażowych firmy w obu kanałach dystrybucji - nowoczesnym i tradycyjnym.

X

Przeczytaj również