Jesteś tutaj

XXV Ogólnopolska Konferencja Producentów Wód i Napojów

Data wydarzenia: 
2015-09-29
Nazwa: 
XXV Ogólnopolska Konferencja Producentów Wód i Napojów
Adres: 
Ciechocinek

Tematy wiodące:
- zapobieganie skutkom ograniczeń w dostawie energii elektrycznej pod względem prawnym i technicznym
- jakość produkowanych napojów
- gospodarka odpadami opakowaniowymi
- innowacyjność branży rozlewniczej

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli branży spożywczej, przedsiębiorstw produkujących wodę i napoje oraz do firm przemysłu spożywczego i opakowań oraz firm działających na rzecz tych branż zainteresowanych tematyką konferencji.

Pliki: 
ZałącznikWielkość
PDF icon Program521.68 KB
Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2015-10-12

12-14 października pod patronatem "Poradnika Handlowca" odbędą się V Targi Usług i Produktów dla MŚP - Biznes Expo 2015 Katowice. BIZNES EXPO 2015 to przedsięwzięcie o charakterze ekspozycyjnym, tworzące dynamiczną platformę spotkań: Wystawców posiadających ofertę usług i produktów dla sektora MŚP; Przedstawicieli MŚP prezentujących swoją ofertę innym podmiotom; Naukowców i innowatorów otwartych  na praktyczną współpracę z biznesem; Odwiedzających - przedsiębiorców z różnych branż, o różnym doświadczeniu biznesowym; Osób zainteresowanych utworzeniem własnych firm, pozyskaniem   rozwiązań  strukturalnych wspierających rozwój firmy.

 

Data wydarzenia: 
2015-10-15

Znane sieci handlowe chcą otwierać kolejne placówki franczyzowe. W poszukiwaniu nowych partnerów biznesowych na Targach Franczyzy pojawi się 150 sieci franczyzowych z kilkunastu branż. Uczestnicy Targów Franczyzy 2015 będą mieli w czym wybierać. W dniach 15-17 października w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki pojawi się rekordowa liczba wystawców. 

X