Jesteś tutaj

Kongres Poland & CEE Retail Summit

Data wydarzenia: 
2016-04-06
Nazwa: 
Kongres Poland & CEE Retail Summit
Organizator: 
Blue Business Media Sp. z o.o. Oddział Kraków
Adres: 
Warszawa

6 - 7 kwietnia w Hilton Hotel and Convention Centre Warszawie odbędzie się Kongres Poland & CEE Retail Summit. Jest to pozycja obowiązkowa w kalendarzach menadżerów z firm z sektora handlu i sektora spożywczego. Spotkanie to od 8 lat pomaga budować lepsze relacje z kluczowymi partnerami biznesowymi, daje odpowiedzi na pytanie jak angażować dzisiejszego konsumenta oraz pokazuje jak handel ewoluuje i dostosowuje się do zmian zachodzących w sposobie dokonywania zakupów. Formuła kongresu, jak co roku, podporządkowana jest możliwością budowania relacji sieć handlowa – dostawca, przekładających się bezpośrednio na wymierne efekty biznesowe. Podczas nadchodzącej edycji nie może w związku z tym, zabraknąć sesji speed networking: sesji krótkich spotkań z sieciami handlowymi, jak i aplikacji networkingowej na urządzania mobilne. Podczas tegorocznej edycji po raz pierwszy mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w piątej równoległej sesji Futurology, której głównym celem jest próba przedstawienia megatrendów, technologii i rozwiązań, które będą w przyszłości kształtować i zmienić obraz handlu. „Poradnik Handlowca jest głównym patronem branżowym tego wydarzenia.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2016-04-19

Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów WorldFood Warsaw to ważne wydarzenie dla polskiego i zagranicznego sektora spożywczego. W tym również dla przedstawicieli handlu, na których czeka wiele korzyści z udziału w wystawie.

Data wydarzenia: 
2019-06-14

Targi Centralne sieci Rabat Detal, w tym roku odbędą się 14 czerwca w Zakopanem. Organizatorzy przewidują prawie 700 gości. Podczas tegorocznej edycji przepięknym widokiem przywitają uczestników Polskie Tatry, cudowna gościnność górali oraz perfekcyjna obsługa Hotelu Nosalowy Dwór***** Resort & SPA.

X

Przeczytaj również