Jesteś tutaj

Kongres Poland & CEE Retail Summit

Data wydarzenia: 
2016-04-06
Nazwa: 
Kongres Poland & CEE Retail Summit
Organizator: 
Blue Business Media Sp. z o.o. Oddział Kraków
Adres: 
Warszawa

6 - 7 kwietnia w Hilton Hotel and Convention Centre Warszawie odbędzie się Kongres Poland & CEE Retail Summit. Jest to pozycja obowiązkowa w kalendarzach menadżerów z firm z sektora handlu i sektora spożywczego. Spotkanie to od 8 lat pomaga budować lepsze relacje z kluczowymi partnerami biznesowymi, daje odpowiedzi na pytanie jak angażować dzisiejszego konsumenta oraz pokazuje jak handel ewoluuje i dostosowuje się do zmian zachodzących w sposobie dokonywania zakupów. Formuła kongresu, jak co roku, podporządkowana jest możliwością budowania relacji sieć handlowa – dostawca, przekładających się bezpośrednio na wymierne efekty biznesowe. Podczas nadchodzącej edycji nie może w związku z tym, zabraknąć sesji speed networking: sesji krótkich spotkań z sieciami handlowymi, jak i aplikacji networkingowej na urządzania mobilne. Podczas tegorocznej edycji po raz pierwszy mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w piątej równoległej sesji Futurology, której głównym celem jest próba przedstawienia megatrendów, technologii i rozwiązań, które będą w przyszłości kształtować i zmienić obraz handlu. „Poradnik Handlowca jest głównym patronem branżowym tego wydarzenia.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2016-04-21

„Poradnik Handlowca” jako patron medialny zaprasza na warsztaty – Retail merchandising - Innowacyjne techniki uwodzenia shoppera, które odbędą się w dniach 21-22 kwietnia w Centrum Konferencyjne Zielna w Warszawie. 

 

Data wydarzenia: 
2017-09-21

Fresh Market 2017 to spotkanie dostawców świeżych owoców i warzyw z kupcami reprezentującymi sieci handlowe. Tegoroczna, Jubileuszowa X-Edycja, odbędzie się 21 września w Centrum Konferencyjnym Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. 

X