Jesteś tutaj

IV edycja Forum A-BRAND w sektorze FMCG

IV edycja Forum A-BRAND w sektorze FMCG, która odbędzie się w dniach 19 – 20 listopada w Warszawie to spotkanie top-managerów odpowiedzialnych za marketing i wsparcie sprzedaży A-BRANDów w 500 największych firmach FMCG w Polsce. Poradnik Handlowca jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Forum stanowi znakomitą okazję do inspiracji oraz przeglądu skutecznych strategii komunikacji z konsumentem, które prowadzą do wzmocnienia BRANDów i wzrostu ich sprzedaży, mimo że powierzchnia na półce stale się zmniejsza na rzecz marek własnych.

Podczas zbliżającej się edycji swoim doświadczeniem podzielą się praktycy m.in.: Agros-Nova, Grupy Żywiec, Hoop Polska, Tarczyński, Zakładów Tłuszczowych Kruszwica, Velvet Care, Carlsberg Polska, Colian, Coca-Cola HBC Polska. Szczegóły agendy: www.forum-a-brand.com/program

To jedyne w Polsce spotkanie, gdzie będziemy mówić tylko o najlepszych markach FMCG! Wygrajmy starcie o serca, umysły i … półkę!

Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2018-11-14

Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow, która odbędzie się 14 i 15 listopada br., przybliży odwiedzającym jeszcze szerszą ofertę wystawców.

Data wydarzenia: 
2018-11-14

IV Forum Uczestników i Partnerów Handlowych Polskiej Grupy Zakupowej KUPIEC odbędzie się w dniu 14 listopada 2018 r., w Wiśle w Hotelu Gołębiewski****. Forum ma charakter ogólnopolski  i jest okazją do spotkania w jednym miejscu i czasie ponad 300 reprezentantów producentów, dystrybutorów oraz detalistów.

X