Jesteś tutaj

5. Targi Franczyza w Katowicach

Data wydarzenia: 
2020-03-27
Nazwa: 
5. Targi Franczyza w Katowicach
Organizator: 
PROFIT System
Adres: 
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

5. Targi Franczyza w Katowicach są obok październikowych Targów Franczyza w Warszawie, najważniejszą imprezą poświęconą franczyzie, zarówno pod względem liczby wystawców, jak i odwiedzających. Targi co roku gromadzą kilkadziesiąt marek franczyzowych polskich i międzynarodowych. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 27-28 marca br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym tuż przy Spodku.

Targi Franczyza w Katowicach potrwają dwa dni, podczas których przedstawiciele znanych marek i kandydaci na franczyzobiorców mogą poznać zasady inwestycji i współpracy w ramach sprawdzonego i bezpiecznego konceptu biznesowego. Targi to też okazja do pogłębienia wiedzy o franczyzie i biznesie podczas Forum Szkoleniowego. Przedstawiciele firm franczyzowych, eksperci i znani biznesmeni wyjaśniają istotę franczyzy, zasady biznesu na licencji i zdradzają sposób na sukces w biznesie.

W tym roku Forum Własnego Biznesu będzie rozszerzone o panele poświęcone ogólnie inwestycjom, biznesowi i gospodarce. Partnerem Forum Własnego Biznesu została firma Żabka, która wraz z Polską Organizacją Franczyzodawców zaprezentuje najnowsze dane o przedsiębiorczości w Polsce. Gościem specjalnym będzie Maciej Orłoś, dziennikarz, trener wystąpień publicznych i youtuber.

W tym roku odbędzie się już piąta edycja wydarzenia. W ubiegłym roku w Targach Franczyza Katowice wzięło udział ok. 50 wystawców z kilkunastu branż i ok. 2 tys. osób szukających pomysłu na własny biznes. Swoje koncepty biznesowe prezentowały sieci z Polski i z zagranicy. W tym roku spodziewana jest również duża frekwencja. Targi Franczyza Katowice to sprawdzona impreza, podczas której partnerów biznesowych szukają franczyzodawcy i franczyzobiorcy z Czech, Słowacji a nawet Węgier. Wśród potwierdzonych już wystawców jest m.in. Żabka, Carrefour, Yasumi, Chinkalnia, Stava i wiele innych.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2015-10-15

Znane sieci handlowe chcą otwierać kolejne placówki franczyzowe. W poszukiwaniu nowych partnerów biznesowych na Targach Franczyzy pojawi się 150 sieci franczyzowych z kilkunastu branż. Uczestnicy Targów Franczyzy 2015 będą mieli w czym wybierać. W dniach 15-17 października w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki pojawi się rekordowa liczba wystawców. 

Data wydarzenia: 
2015-06-19

Targi Centralne sieci Rabat Detal odbędą się w dniach 19-20 czerwca w Hotelu Gołębiewski w Wiśle pod patronatem Poradnika Handlowca. W sali kongresowej hotelu, ponad 70 wystawców zarówno z branży spożywczej, kosmetyczno-chemicznej, jak również z branży usług dla biznesu zaprezentują swoją ofertę franczyzobiorcom sieci Rabat.

X

Przeczytaj również