Jesteś tutaj

FOODEXPO - targi w nowej formule

Znane do tej pory pod tytułami BALTPIEK, GASTROEXPO i MLECZNA REWIA wydarzenie, zmienia swoją formułę. Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO, bo pod taką nazwa teraz istnieją, to jedna z większych imprez wystawienniczych branży spożywczo- gastronomicznej w północnej Polsce. Impreza w tym roku odbędzie się w dniach 6-9 czerwca w Gdańsku. Targi odbywają się co dwa lata naprzemiennie z Międzynarodowymi Targami Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH. Dwa lata temu w wydarzeniu uczestniczyło 250. wystawców oraz 6 tys. gości. Jak zapowiadają organizatorzy, na Targach prezentowane będą pomysły i rozwiązania dla smart biznesu, najnowsze trendy panujące m.in. w gastronomii, piekarnictwie, mleczarstwie, cukiernictwie, dietetyce. „Poradnik handlowca” i „Poradnik Restauratora” są patronami medialnymi tego wydarzenia. Patronem honorowym Targów jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2019-05-28

29-31 maja 2019 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amberexpo w Gdańsku po raz kolejny odbędą się Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO – największe targi branży spożywczo-gastronomicznej w Polsce północnej skierowane do profesjonalnego odbiorcy. Patronat Honorowy nad targami sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Data wydarzenia: 
2019-03-07

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Poland (do niedawna – WorldFood Warsaw) odbędzie się w dniach  7-9 marca 2019 r. tradycyjnie w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Targi stanowią jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w stolicy Polski. Właśnie tutaj, co roku branża spożywcza spotyka się, aby poznać nowości produktowe i nawiązać cenne kontakty biznesowe.

X

Przeczytaj również