Jesteś tutaj

FOODEXPO - targi w nowej formule

Znane do tej pory pod tytułami BALTPIEK, GASTROEXPO i MLECZNA REWIA wydarzenie, zmienia swoją formułę. Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO, bo pod taką nazwa teraz istnieją, to jedna z większych imprez wystawienniczych branży spożywczo- gastronomicznej w północnej Polsce. Impreza w tym roku odbędzie się w dniach 6-9 czerwca w Gdańsku. Targi odbywają się co dwa lata naprzemiennie z Międzynarodowymi Targami Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH. Dwa lata temu w wydarzeniu uczestniczyło 250. wystawców oraz 6 tys. gości. Jak zapowiadają organizatorzy, na Targach prezentowane będą pomysły i rozwiązania dla smart biznesu, najnowsze trendy panujące m.in. w gastronomii, piekarnictwie, mleczarstwie, cukiernictwie, dietetyce. „Poradnik handlowca” i „Poradnik Restauratora” są patronami medialnymi tego wydarzenia. Patronem honorowym Targów jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2018-11-14

Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow, która odbędzie się 14 i 15 listopada br., przybliży odwiedzającym jeszcze szerszą ofertę wystawców.

Data wydarzenia: 
2018-11-14

IV Forum Uczestników i Partnerów Handlowych Polskiej Grupy Zakupowej KUPIEC odbędzie się w dniu 14 listopada 2018 r., w Wiśle w Hotelu Gołębiewski****. Forum ma charakter ogólnopolski  i jest okazją do spotkania w jednym miejscu i czasie ponad 300 reprezentantów producentów, dystrybutorów oraz detalistów.

X