Jesteś tutaj

GK Specjał proponuje „Partnerstwo dla handlu”

Krzysztof Tokarz, prezes rzeszowskiej Grupy Specjał zwraca się do hurtowni działających na krajowym rynku FMCG z ofertą współpracy w ramach projektu „Partnerstwo dla handlu”. Propozycja skierowana jest do podmiotów, które natrafiły na bariery uniemożliwiające ich rozwój w postaci np. braku środków finansowych, wystarczającej bazy klientów detalicznych czy wynegocjowanych odpowiednich warunków zakupowych u producentów.

 GK Specjał mająca wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dystrybucji chce wokół nowej inicjatywy zgromadzić na zasadach partnerskich polskich mniejszych hurtowników. Sukces pomysłu zapewniłby wszystkim jego uczestnikom dynamiczny rozwój dzięki osiągniętym efektom synergii. Grupa Kapitałowa Specjał działa na rynku ponad 27 lat. Firma ma na terenie kraju 12 oddziałów własnych i zarządza siecią ponad 5600 placówek handlowych (pod szyldami Nasz Sklep i LD Holding).

Kategoria: 

Podobne artykuły

Według obliczeń Economic Policy Institute, jeśli Chiny zostaną uznane przez UE za gospodarkę rynkową (MES - Market Economy Status), unijne PKB może spaść o 1-2 proc. i (co bardziej przemawia do wyobraźni) pracę może stracić od ok. 1,7 do nawet 3,5 mln osób.

 

Wskaźnik Wyprzedzający Koniunktury (WWK), informujący z wyprzedzeniem o przyszłych tendencjach w gospodarce w lutym 2016 roku nie zmienił swej wartości w stosunku do wartości ze stycznia br. - podaje BIEC.
 

X

Przeczytaj również