Jesteś tutaj

Zmiany w zarządzie Dyrekcji Handlowej Intermarché

Stanowisko Prezesa w strukturach Dyrekcji Handlowej Intermarché objął Maciej Ćwikliński. Funkcję tę przejął po Hannie Olech. Dotychczasowa Prezes SCA PR Polska, została powołana do Zarządu ITM Polska.

Nowy Prezes SCA PR był od lutego członkiem Zarządu Dyrekcji Handlowej Intermarché. Wcześniej, od marca 2015 r. pełnił funkcję członka Zarządu spółki IMMO Muszkieterowie Polska,  która odpowiada za ekspansję Grupy Muszkieterów tj. pozyskiwanie terenów oraz budowanie obiektów sklepowych. Pracował również jako szef Pozyskiwania Nowych Lokalizacji w Regionie Zachód, a swoją karierę w strukturach centralnych Grupy Muszkieterów zaczął od stanowiska w Dziale Zakupów oraz Dziale Marketingu Intermarché.

–Wierzę, że szeroka i praktyczna wiedza o handlu, którą nabyłem przez lata pracy, pozwoli mi wdrożyć nowoczesne rozwiązania biznesowe oraz dalej wspierać rozwój Grupy i jej współpracowników – powiedział Maciej Ćwikliński, Prezes Dyrekcji Handlowej Intermarché, właściciel sklepu Intermarché w Słupcy.

Unikalny model franczyzowy Grupy Muszkieterów sprawia, że każdy franczyzobiorca nie tylko decyduje o kierunkach rozwoju swojej placówki handlowej. Ma on również istotny wpływ na działalność całej sieci, pełniąc funkcje zarządcze w centrali Grupy. Konsekwencją takiego modelu biznesowego jest to, że kluczowe stanowiska w strukturach firmy zarezerwowane są dla franczyzobiorców i to właśnie oni podejmują decyzje o strategicznych kierunkach rozwoju Muszkieterów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Obroty Grupy Muszkieterów po trzecim kwartale 2018 r. wyniosły blisko 5,5 mld zł i były o prawie 6% wyższe w porównaniu z analogicznym okresem w roku ubiegłym. W omawianym okresie obroty Intermarché, wraz z przymarketowymi stacjami paliw, oraz Bricomarché wzrosły w ujęciu rok do roku odpowiednio o ok. 4 % i ok. 11% rok do roku.

W środę, 18 grudnia br. w siedzibie Grupy Muszkieterów w Swadzimiu miało miejsce oficjalne przekazanie środków zebranych przez franczyzobiorców sieci Bricomarché szablistce Angelice Wątor. Zebrana kwota, ponad 47 000 zł, umożliwi złotej medalistce Igrzysk Europejskich dalszy rozwój kariery.

X