Jesteś tutaj

Zaproszenie na konferencję „Rola społeczna spółdzielczości”

Zarząd Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" z siedzibą w Warszawie serdecznie zaprasza na Konferencję poświęconą społecznej działalności spółdzielczości spożywców w Polsce, która odbędzie się w dniu 26 czerwca br. o godz. 12.00, w Sali Konferencyjnej im. I. Strzeleckiej w siedzibie KZRSS „Społem" w Warszawie przy ul. Grażyny 13/15.

Na Konferencję, która jest jednym z wydarzeń zaplanowanych w ramach obchodów 150–lecia spółdzielczości spożywców w Polsce, zaproszeni zostali m.in. przedstawicieli spółdzielni uczniowskich, Szkoły Podstawowej w Kaznowie, Klubu Sportowego „Społem" w Łodzi i spółdzielni zaangażowanych w działalność społeczną.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W listopadzie otwarte zostały kolejne sklepy pod szyldem Gama. Nowe placówki powstały w Tomaszowie Lubelskim oraz Augustowie.

Sklep z żywnością ekologiczną Eko Społem oraz sklep z artykułami gospodarstwa domowego zostały otwarte po zakończonym remoncie placówki Słowianin w Poznaniu. Jest to już drugi sklep stworzony według autorskiego projektu Spółdzielni, w którym blisko 90% produktów posiada certyfikaty potwierdzające spełnienie wymagań produkcji ekologicznej.

X