Jesteś tutaj

Zaproszenie na konferencję „Rola społeczna spółdzielczości”

Zarząd Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" z siedzibą w Warszawie serdecznie zaprasza na Konferencję poświęconą społecznej działalności spółdzielczości spożywców w Polsce, która odbędzie się w dniu 26 czerwca br. o godz. 12.00, w Sali Konferencyjnej im. I. Strzeleckiej w siedzibie KZRSS „Społem" w Warszawie przy ul. Grażyny 13/15.

Na Konferencję, która jest jednym z wydarzeń zaplanowanych w ramach obchodów 150–lecia spółdzielczości spożywców w Polsce, zaproszeni zostali m.in. przedstawicieli spółdzielni uczniowskich, Szkoły Podstawowej w Kaznowie, Klubu Sportowego „Społem" w Łodzi i spółdzielni zaangażowanych w działalność społeczną.

Kategoria: 

Podobne artykuły

14 marca konferencja prasowa zainaugurowała obchody 150-lecia spółdzielczości konsumenckiej w Polsce. Wydarzenie odbyło się w historycznym, wybudowanym w 1913 r. budynku przy ul. Różanej w Warszawie, wciąż należącym do Społem. Uroczystości rocznicowe potrwają do trzeciej dekady października. Wśród nich: konferencje, akademie i wystawy.

Jak co roku Społem w Chełmie zorganizowało w styczniu noworoczne spotkanie z udziałem zarządu firmy, pracowników biura, kierowników sklepów, piekarni oraz emerytowanych pracowników spółdzielni.

X