Jesteś tutaj

Żabka otworzy dwa sklepy w warszawskim metrze

Sieć sklepów Żabka otworzy w ciągu najbliższych miesięcy dwa sklepy w warszawskim metrze. Żabki pojawią się na stacjach: Dworzec Wileński oraz Stadion Narodowy. Lokalizacje są obecnie remontowane i dostosowywane do pełnej funkcjonalności.

Mieszkańcy Warszawy będą mogli teraz na stacji metra skorzystać z bogatej oferty produktów śniadaniowych, kanapek jednodniowych, sałatek i przekąsek. Żabka oferuje również bogatą ofertę smoothie, soków jednodniowych czy jogurtów pitnych. Głodni podróżni będą mogli  skorzystać z oferty przekąsek na ciepło w Żabka Café m.in. hot dogów z parówką, kabanosem, chili, z bekonem i serem, pizzy pepperoni na kawałki czy rollitos. Pakiet usług dostępnych w sklepie pozwoli klientom nadać lub odebrać przesyłkę czy zapłacić drobne rachunki.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Nowy sklep sieci Żabka o powierzchni ponad 100 mkw. został uruchomiony na początku maja w Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny k. Katowic. To dwunasty sklep sieci Żabka zlokalizowany w komercyjnej przestrzeni handlowej.

Żabka Polska złożyła w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek o zgodę na koncentrację polegającą na przejęciu kontroli nad spółką Kefirek S.A. z siedzibą w Krakowie.

X

Przeczytaj również