Jesteś tutaj

XVII Targi Specjał w Rzeszowie

12 listopada br. w Rzeszowie rozpoczynają się XVII Międzynarodowe Targi Biznes-Żywność-Medycyna-Auto Flota Rzeszów 2014.

Tegoroczna edycja Targów odbędzie się w dniach 12 i 13 listopada w hali na rzeszowskim Podpromiu. Pierwszego dnia w godzinach od 10 do 18, drugiego dnia od godziny 10 do 15. Podczas targów swoją ofertę zaprezentuje ponad 230 wystawców. Na zwiedzających czeka mnóstwo atrakcji m.in.: rabaty targowe, specjalna oferta paczek mikołajowych i bonów towarowych, degustacje oraz pokazy kulinarne szefów kuchni m.in. Prymat oraz Unilever, McCormick Polska, pokaz baristów ze Strauss Cafe oraz pokaz umiejętności barmańskich Henkel & Co. W związku z poszerzeniem oferty targowej o Auto Flotę zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą dealerów samochodowych, obejrzeć najnowsze modele aut, a także skorzystać z symulatorów: jazdy samochodem ciężarowym, dachowania oraz symulatorów PlaySeat. Dla odwiedzających Targi przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki. Zwieńczeniem pierwszego dnia targowego będzie uroczysty bankiet podczas którego wręczone zostaną statuetki Złoty Specjał, statuetki Marszałka Województwa Podkarpackiego w kategorii biznes, Prezydenta Miasta Rzeszowa w kategorii żywność oraz Wojewody Podkarpackiego w kategorii medycyna. Poznamy również laureatów Złotych Medali – trzydzieści wyróżnionych w konkursie produktów, które otrzymały największą liczbę punktów pod kątem jakości, atrakcyjności cenowej i wizualnej oraz funkcjonalności opakowania podczas obrad Jury, które odbyły się 5 listopada. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

W GK Specjał rusza Uniwersytet Przedsiębiorczości sieci Livio i Nasz Sklep. Uniwersytet Przedsiębiorczości to przede wszystkim program dedykowanych szkoleń, warsztatów i nowoczesnych narzędzi edukacyjno-informacyjnych, wsparty systemem kontroli i motywacji, który zapewni franczyzobiorcom i ich pracownikom możliwości rozwoju oraz budowania przewagi konkurencyjnej na polskim rynku FMCG.

Specjał znalazł się w gronie rzetelnych i  zaufanych firm, które uzyskały najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej w 2015 r. Po uwagę brana była terminowa regulacja zobowiązań oraz zachowanie najwyższych standardów płatniczych.

X

Przeczytaj również