Jesteś tutaj

Wyniki Baltony na dużym plusie

Przychody Baltony we wrześniu 2018 r. wyniosły 45,78 mln zł i były wyższe od wyników osiągniętych w analogicznym okresie ubiegłego roku o 61%. Przychody za okres pierwszych trzech kwartałów wzrosły natomiast o 28%.

Skonsolidowane przychody Baltony za okres styczeń-wrzesień 2018 wyniosły 358,8 mln zł i były wyższe od wyników osiągniętych w analogicznym okresie ubiegłego roku o 28%.

Sprzedaż zrealizowana w sklepach (Travel Retail) wzrosła we wrześniu w stosunku rocznym o 105%, natomiast w okresie pierwszych trzech kwartałów o 56%. Gorsze wyniki odnotowano w gastronomii – wzrosty odpowiednio o 1% i 11% oraz w segmencie B2B, który zaliczył spadki o 39% i 22%.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od początku lipca duża część sklepów na Lotnisku Chopina w Warszawie została zamknięta. Rebranding 14 placówek związany jest z przekazaniem lokali sieci PZH Baltona. Łączna powierzchnia handlowa wszystkich lokali sieci wyniesie 3 tys. mkw.

Sieć sklepów wolnocłowych Baltona może być spokojna o swoją przyszłość. Po sześciu latach sporów sądowych doszło do porozumienia z Państwowym Portem Lotniczym. Zawarto ugodę w związku z konfliktem dotyczącym wynajmu powierzchni handlowych na Lotnisku Chopina w Warszawie.

X