Jesteś tutaj

Advertisement

Urodziny czerwiec w drogeriach JAWA

Sieć drogerii JAWA przygotowała dla swoich klientów szereg atrakcji związanych ze świętowaniem przez niektóre placówki jubileuszy obecności na rynku. Wyjątkowe okazje przygotowano dla odwiedzających drogerie w Strzelnie, Ciechanowcu, Lidzbarku, Pasłęku oraz Wronkach.

Świętowanie rozpocznie się 13 czerwca w Lidzbarku. Przez dwa dni klienci będą mogli skorzystać z okazji przygotowanych na 3. urodziny placówki. Dzień później pierwszą rocznicę działalności będą obchodzić drogerie JAWA w Pasłęku oraz Wronkach.  W Ciechanowcu JAWA świętuje 5. urodziny dnia 19 czerwca. Natomiast w dniach 27-28 czerwca promocje związane z 6. urodzinami pojawią się w Strzelnie.

Urodziny drogerii to dokonała okazja do zakupów. Dla klientek przygotowano dodatkowe promocje, gratisy do każdych zakupów oraz konkurs z nagrodami. Każda z klientek będzie miała możliwość skorzystać z zabiegu parafiny na dłonie oraz nałożenia henny i regulacji brwi. Urodziny w drogerii JAWA to także okazja do skorzystania z porad Ekspertek Piękna.

Na półkach klienci znajdą szeroki wachlarz produktów w tym najnowsze trendy kosmetyczne – pielęgnację koreańską oraz kosmetyki naturalne. Dodatkowo w JAWIE można wybierać spośród obszernej oferty pielęgnacji białej, produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, czy kosmetyków kolorowych z szaf makijażowych.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dnia 14 czerwca specjalnie dla mieszkańców Węgorzewa i okolic oddana zostanie nowa drogeria Jawa. Placówka sieci jest dobrze znana mieszkankom Węgorzewa, ale w tym dniu zaskoczy je nową odsłoną Jawy w nowoczesnym koncepcie.

19 października br. sieć drogerii Jawa otworzyła kolejny sklep, tym razem w Sulejowie przy ul. Opoczyńskiej.

X