Jesteś tutaj

Total i AS24 otworzą więcej wspólnych stacji w Polsce

Dyrektor zarządzający AS24 Polska Cedric Vigneau przyznał, że Total i AS24 planują tworzenie w Polsce kolejnych stacji paliw działających pod obiema markami. W ich ramach część przeznaczona dla obsługi samochodów osobowych ma działać pod marką Total, natomiast dla ciężarówek funkcjonować będzie pod szyldem AS24.

Aktualnie w całej Europie działa około 50 wspólnych stacji z dwoma brandami jednocześnie. Chcąc rozszerzyć działalność przewiduje się kontynuację programu pilotażowego, który rozpoczął się w Polsce w 2017 r.

Należąca do koncernu Total, sieć AS24 zarządza aktualnie siecią ponad 900 stacji paliw przeznaczonych dla ciężarówek oraz 15 tys. stacji partnerskich.

Źródło: ISBnews za money.pl

Kategoria: 

Podobne artykuły

Carrefour Polska nawiązał współpracę z kolejnym dużym międzynarodowym graczem obecnym na polskim rynku stacji paliw, firmą Total Polska. Partnerzy będą współpracować przy otwarciach franczyzowych sklepów Carrefour Express Convenience na stacjach paliw marki Total w całej Polsce. W sierpniu br. zostały otwarte pierwsze dwa sklepy: w Stolnie i Strzyżawie w województwie kujawsko-pomorskim.

Rozpoczyna się drugi etap budowy Galerii Młociny, oddanie do użytku planowane jest na przełomie III i IV kwartału 2018 r. Dzięki świetnej lokalizacji i bogatej ofercie Galeria Młociny będzie dogodnym i atrakcyjnym miejscem zakupów.

X

Przeczytaj również