Jesteś tutaj

Tipica Italiana pod logo Grupy Chorten

Tipica Italiana zajmuje się od 5 lat bezpośrednim importem i sprzedażą detaliczną oraz hurtową oryginalnych włoskich produktów. Teraz firma weszła do Grupy Chorten, z którą współpracuje już 1600 sklepów, by rozszerzyć ofertę o wybrane polskie i podlaskie produkty. 14 czerwca nastąpi nowe otwarcie marketu Tipica Italiana pod szyldem Grupy Chorten.

Sklep w Białymstoku przy ul. 42 Pułku Piechoty 8, którego założycielem jest rodowity Włoch Giovanni Foggetta, ma ponad 400 mkw. sali sprzedaży. Drugie tyle to powierzchnia magazynowa, ponieważ sprzedaż prowadzona jest także w internecie. To największy tego typu specjalistyczny sklep z produktami ze słonecznej Italii w północno-wschodniej Polsce, który sprzedaje towary zarówno klientom indywidualnym, jak i do kanału HoReCa.

W ofercie jest szeroki wybór win, napoi, wód mineralnych i kaw od najlepszych włoskich producentów. Smakosze znajdą tu również oryginalne wędliny, sery, oliwy, przetwory, makarony, mąki i słodycze. Tipica Italiana posiada w sprzedaży także włoskie kosmetyki i chemię dla gospodarstw domowych. Teraz oferta wzbogacona została o wybrane produkty polskie w promocyjnych cenach uzyskanych dzięki współpracy z Grupą Chorten. W sklepie dostępna jest też marka premium sklepów Chorten – Z Podlaskiej Spiżarni.

Kategoria: 

Podobne artykuły

2 września br. na Stadionie Miejskim w Białymstoku będą miały miejsce II Targi Ogólnospożywcze organizowane przez Grupę Chorten.

Na początku października Grupa Chorten podpisała 12 nowych umów partnerskich i obecnie zrzesza już 1164 sklepy w 9 województwach. Najwięcej nowych punktów mieści się na terenie regionu kujawsko-pomorskiego, gdzie Chorten niedawno rozpoczął ekspansję.

X