Jesteś tutaj

Targi Wielobranżowe PHUP Gniezno

W dniu 9 lutego br. w Gnieźnie po raz kolejny odbyły się Targi Wielobranżowe PHUP Gniezno, połączone z obchodami Dnia Handlowca. W Targach organizowanych przez tego znanego w Polsce dystrybutora wzięli udział liczni producenci i właściciele sklepów oraz przedstawiciele branż komplementarnych, efektywnie wspomagających działalność handlu. Reprezentowany był sektor finansowy, ubezpieczeniowy, motoryzacyjny, informatyczny, a także swe stoiska miały firmy dostarczające meble i urządzenia niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu sklepu. Odwiedzający Targi przedstawiciele handlu detalicznego mieli niepowtarzalną okazję zakupić po niezwykle atrakcyjnych cenach szeroką gamę artykułów spożywczych wystawianych w tym dniu przez 170 producentów. Handlowcy mogli również zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami podnoszącymi standard obsługi klienta oraz pozwalającymi jak najlepiej zarządzać placówką handlową. W ubiegłym roku w Targach uczestniczyło około 1000 handlowców. W tym roku, ze wstępnych wyliczeń wynikało, że na pewno ten wskaźnik ulegnie podwyższeniu. Wszystkie zamówienia w trakcie trwania Targów realizowane były w formie elektronicznej, minimalizując w ten sposób ryzyko zgubienia faktur, błędów, nieczytelnych zapisów. Ponadto klient automatycznie otrzymywał pod wskazany mail potwierdzenie zamówienia. Wyróżniających się handlowców uhonorowano atrakcyjnymi nagrodami, m.in. wycieczkami do Dubaju. Nagrodzono również najlepsze ekspozycje targowe. Natomiast wieloletnim partnerom PHUP Gniezno wręczono statuetki Złoty Partner. Wśród nagrodzonych znalazło się Biuro Promocji i Reklamy „Generalczyk”, a „Poradnik Handlowca” był patronem medialnym wydarzenia.

Kategoria: 

Podobne artykuły

19 października br. w Gnieźnie obchodzono uroczyście jubileusz 25-lecia działalności PHUP Gniezno Sp. z o.o. Hurtownia Sp. k. To firma należąca do rodziny Szeszyckich i ściśle związana z Gnieznem (tu znajduje się centrala firmy). PHUP Gniezno prowadzi sprzedaż poprzez hale sprzedażowe Cash & Carry oraz  preselling, dostarczając towar w określonym czasie w określone miejsce.

29 stycznia firma PHUP w Gnieźnie obchodziła „Dzień Handlowca” połączony z otwarciem nowej hali magazynowej przy ulicy Orcholskiej 41. Łączna powierzchnia użytkowa rozbudowywanego obiektu to 8.400 m2, w tym: część magazynowa 6.0356 m2, chłodnia na produkty spożywcze 1.075 m2, trzykondygnacyjna część socjalna dla 110 pracowników 410 m2, trzykondygnacyjna część biurowa 880 m2.

X

Przeczytaj również