Jesteś tutaj

Targi Kielce SLOW LIFE

Od 30 listopada do 1 grudnia 2019 r. w ośrodku wystawienniczym Targi Kielce odbędą się Targi Kielce SLOW LIFE. Wydarzenie pod wspólnym hasłem łączy ze sobą 4 imprezy branżowe: Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE, II Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE, VIII Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO oraz IV Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY.

Targi to zarówno ogromna dawka wiedzy, jak i wiele atrakcyjnych wystaw. To także szansa na zdobycie praktycznych umiejętności, które każdy z nas będzie mógł wykorzystać w codziennym życiu. Uczestnicy przedsięwzięcia będą mogli po uprzedniej rejestracji wziąć udział w bezpłatnych warsztatach. Targi Kielce zadbały również o miłośników zdrowej kuchni. Na zwiedzających czekać będą pokazy gotowania. Do przygotowania zdrowych posiłków użyte zostaną najwyższej jakości eko-składniki. W programie Targów nie zabraknie również m.in. zajęć z yogi oraz warsztatów rękodzielniczych, gdzie samodzielnie będzie można wykonać lampiony oraz ozdoby choinkowe.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Intermarché wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku stacji paliw. We września sieć otworzyła dwie nowe stacje. Dzięki temu posiada już 50 obiektów w Polsce i dominuje w segmencie przymarketowych stacji benzynowych. Do końca roku zamierza uruchomić jeszcze trzy nowe placówki.

Carrefour dynamicznie rozwija koncept e-grocery. Sieć rozszerzyła zasięg swojego e-sklepu spożywczego zakupycodzienne.carrefour.pl o kolejne miasta województwa śląskiego – Sosnowiec, Chorzów, Czeladź i Siemianowice Śląskie, a za dwa tygodnie uruchomi na terenie całej Polski dostawy kurierskie artykułów niewymagających chłodzenia. Ekspansja e-grocery to wynik konsekwentnie realizowanej przez sieć strategii omnikanałowości.

X