Jesteś tutaj

Advertisement

„Szczęśliwe Dukaty” w Tesco

Od 10 lutego, robiąc zakupy w sklepach Tesco, możemy poprosić o wydanie reszty w Szczęśliwych Dukatach. Środki finansowe ze sprzedaży Szczęśliwych Dukatów zostaną przekazane Fundacji TVN na leczenie i rehabilitację dzieci będących podopiecznymi Fundacji. Tesco, z prawie 460 placówkami na terenie całej Polski, jest największą siecią detaliczną biorącą udział w tej akcji.

- Nasi klienci zawsze chętnie i aktywnie biorą udział w akcjach, które niosą pomoc i wsparcie potrzebującym. Wierzymy, że i tym razem grono ponad 5 milionów klientów Tesco, którzy co tydzień odwiedzają nasze sklepy, weźmie udział w tej inicjatywie ­– mówi Czesław Grzesiak, Wiceprezes Zarządu Tesco Polska.

Jeden Szczęśliwy Dukat to równowartość 5 złotych. Autorami wizerunków Szczęśliwych Dukatów są Prezes Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, Bożena Walter oraz dziennikarze TVN: Magda Mołek, Anna Maruszeczko, Kinga Rusin, Dorota Wellman i Marcin Prokop. Krążki monetarne Szczęśliwych Dukatów zostały wybite przez Mennicę Polską, tymi samymi technikami monetarnymi co monety, którymi posługujemy się podczas codziennych zakupów.

Akcja „Cała reszta to szczęście”, w ramach której można nabywać Szczęśliwe Dukaty, to wspólne przedsięwzięcie Fundacji TVN „Nie jesteś sam” oraz Mennicy Polskiej. Dukaty dostępne są w sprzedaży do 18 marca 2014. Pozyskane środki przeznaczone będą na leczenie i rehabilitację dzieci będących pod opieką Fundacji TVN.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Tesco poinformowało o swoich zobowiązaniach dotyczących zmniejszania negatywnego wpływu opakowań plastikowych na środowisko. Do 2025 r. wszystkie produkty marki własnej będą w 100% możliwe do ponownego przetworzenia. Firma ograniczy także skalę odpadów opakowaniowych w swoich sklepach.

W trakcie listopadowej, Świątecznej Zbiórki Żywności, klienci Tesco podarowali potrzebującym 84 tony żywności. Ale ich szczodrość była ważna także z innego powodu - Tesco zobowiązało się bowiem przekazać dodatkowe 20% zebranych produktów Federacji Polskich Banków Żywności. W sumie Tesco przekazało 17 ton produktów do ponad 30 lokalnych Banków Żywności.

X