Jesteś tutaj

„Szczęśliwe Dukaty” w Tesco

Od 10 lutego, robiąc zakupy w sklepach Tesco, możemy poprosić o wydanie reszty w Szczęśliwych Dukatach. Środki finansowe ze sprzedaży Szczęśliwych Dukatów zostaną przekazane Fundacji TVN na leczenie i rehabilitację dzieci będących podopiecznymi Fundacji. Tesco, z prawie 460 placówkami na terenie całej Polski, jest największą siecią detaliczną biorącą udział w tej akcji.

- Nasi klienci zawsze chętnie i aktywnie biorą udział w akcjach, które niosą pomoc i wsparcie potrzebującym. Wierzymy, że i tym razem grono ponad 5 milionów klientów Tesco, którzy co tydzień odwiedzają nasze sklepy, weźmie udział w tej inicjatywie ­– mówi Czesław Grzesiak, Wiceprezes Zarządu Tesco Polska.

Jeden Szczęśliwy Dukat to równowartość 5 złotych. Autorami wizerunków Szczęśliwych Dukatów są Prezes Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, Bożena Walter oraz dziennikarze TVN: Magda Mołek, Anna Maruszeczko, Kinga Rusin, Dorota Wellman i Marcin Prokop. Krążki monetarne Szczęśliwych Dukatów zostały wybite przez Mennicę Polską, tymi samymi technikami monetarnymi co monety, którymi posługujemy się podczas codziennych zakupów.

Akcja „Cała reszta to szczęście”, w ramach której można nabywać Szczęśliwe Dukaty, to wspólne przedsięwzięcie Fundacji TVN „Nie jesteś sam” oraz Mennicy Polskiej. Dukaty dostępne są w sprzedaży do 18 marca 2014. Pozyskane środki przeznaczone będą na leczenie i rehabilitację dzieci będących pod opieką Fundacji TVN.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Polscy absolwenci nie są konkurencyjni na rynku pracy. Pracodawcy narzekają, że ich umiejętności nie przystają do wymagań obecnego rynku pracy, a rząd coraz głośniej zaczyna mówić o konieczności zatkania tej luki w systemie edukacji i zwiększenia szans na start młodych absolwentów. Już dziś pomoc w rozwiązaniu problemu proponuje Tesco, uruchamiając bezpłatny program - „Akademia dla Młodych”.

Święta Bożego Narodzenia to tradycyjnie okres, gdy polscy pracodawcy oferują bony, rabaty i zniżki dla swoich pracowników. Nie inaczej jest w Tesco, gdzie niemal 30 tys. pracowników otrzyma bony pieniężne – łączna wartość przedświątecznych świadczeń dodatkowych to 19 milionów złotych.

X

Przeczytaj również