Jesteś tutaj

Advertisement

SPAR rusza z kolejną akcją znaczkową

Popularność, jaką cieszą się wszelkiego rodzaju akcje lojalnościowe sprawia, że sieć SPAR zdecydowała się już po raz kolejny w tym roku przygotować ciekawą akcję znaczkową dla swoich klientów. Tym razem mogą oni nabywać po atrakcyjnych cenach produkty pozwalające zadbać o najwyższy komfort snu. 

Akcja promocyjna, skierowana do klientów sklepów SPAR w całym kraju, rozpoczęła się 16 listopada br. i potrwa do 31 stycznia 2019 r. lub do wyczerpania asortymentu promocyjnego. Aby wziąć w niej udział trzeba w okresie trwania promocji dokonać zakupów za minimum 25 zł, które upoważniają klientów do odbioru przy kasie jednej naklejki. Każdy, kto zbierze 5 naklejek może zakupić wybrany produkt marki DORMEO z 50% rabatem i zacząć zbierać kolejne naklejki, umożliwiające rabatowy zakup pozostałych produktów promocyjnych. 

Oferowane produkty firmy DORMEO to kołdry wielosezonowe, klasyczne i anatomiczne poduszki oraz prześcieradła. W ofercie  promocyjnej znajdują się także dodatki – lampki dotykowe z regulacją światła oraz ultradźwiękowe nawilżacze powietrza.

SPAR Polska w ciągu ostatnich lat zorganizował już kilka podobnych akcji lojalnościowych. Każdy z programów lojalnościowych, dzięki dużemu zainteresowaniu klientów i franczyzobiorców sieci, przekładał się na wyniki sprzedażowe sklepów wzmacniając jednocześnie lojalność klientów i podwyższając koszyk zakupowy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

28 listopada br. w Łańcucie otwarto nową placówkę sieci SPAR. Sklep zajmuje powierzchnię 216 m², posiada dwa stanowiska kasowe i został uruchomiony w formacie SPAR.

SPAR Polska poinformował o podpisaniu umowy i rozpoczęciu prac nad otwarciem supermarketu EUROSPAR w krakowskim centrum handlowym Lubostroń 15. Placówka zajmie powierzchnię 1400 mkw.

X