Jesteś tutaj

SPAR Polska rozdał nagrody w loterii wiosennej

Wiosenna Loteria SPAR Polska wystartowała wraz z rozpoczęciem sezonu grillowego i nawiązywała do ulubionej formy spędzania przez Polaków wolnego czasu. Nagrodą główną w tej edycji zabawy dla klientów sieci był najnowszy model Thermomixa TM6, który wygrała pani Aleksandra. Szczęśliwego zakupu dokonała w sklepie SPAR w Ślemieniu, gdzie odebrała też w zeszłym tygodniu swoją wygraną. Do wygrania były również grille węglowe, rozdrabniacze elektryczne oraz okulary przeciwsłoneczne.

Aby wziąć udział w Wiosennej Loterii wystarczyło kupić minimum 2 różne produkty z Wiosennego TOP 10, znajdującego się w jednym z 3 kolejnych wydań gazetki SPAR. Zakupione produkty musiały znajdować się na jednym paragonie. Swoje zgłoszenie można było szybko i wygodnie zrealizować wysyłając SMS lub rejestrując swój udział na stronie www.loteriaspar.pl. Losowanie nagród odbywało się co dwa tygodnie, natomiast losowanie nagrody głównej miało miejsce na koniec Wiosennej Loterii SPAR Polska.

SPAR Polska już zapowiada kolejną edycję, tym razem urodzinowej, loterii, która wystartuje pod koniec wakacji.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Publikujemy oświadczenie Zarządu SPAR POLSKA.

Sieć SPAR Polska kończy 2018 r. obrotem przekraczającym 1,12 mld zł netto, osiągając silny wzrost o 7,89% w porównaniu z 2017 r. SPAR Polska na przestrzeni roku kontynuował rozwój sieci, otwierając sklepy we wszystkich trzech formatach, z którymi jest obecny na naszym rynku, tj. SPAR Express (mniejsze sklepy do 200 mkw.), SPAR (supermarkety proximity) oraz EUROSPAR (supermarkety o pow. 1000 mkw.).

X

Przeczytaj również