Jesteś tutaj

Advertisement

SPAR Polska rozdał nagrody w loterii wiosennej

Wiosenna Loteria SPAR Polska wystartowała wraz z rozpoczęciem sezonu grillowego i nawiązywała do ulubionej formy spędzania przez Polaków wolnego czasu. Nagrodą główną w tej edycji zabawy dla klientów sieci był najnowszy model Thermomixa TM6, który wygrała pani Aleksandra. Szczęśliwego zakupu dokonała w sklepie SPAR w Ślemieniu, gdzie odebrała też w zeszłym tygodniu swoją wygraną. Do wygrania były również grille węglowe, rozdrabniacze elektryczne oraz okulary przeciwsłoneczne.

Aby wziąć udział w Wiosennej Loterii wystarczyło kupić minimum 2 różne produkty z Wiosennego TOP 10, znajdującego się w jednym z 3 kolejnych wydań gazetki SPAR. Zakupione produkty musiały znajdować się na jednym paragonie. Swoje zgłoszenie można było szybko i wygodnie zrealizować wysyłając SMS lub rejestrując swój udział na stronie www.loteriaspar.pl. Losowanie nagród odbywało się co dwa tygodnie, natomiast losowanie nagrody głównej miało miejsce na koniec Wiosennej Loterii SPAR Polska.

SPAR Polska już zapowiada kolejną edycję, tym razem urodzinowej, loterii, która wystartuje pod koniec wakacji.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Rozegrany 7 stycznia w Rybniku „Kosmiczny mecz” wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wydarzenie zasponsorowała sieć SPAR Polska,

W dniu 9 lipca 2019 roku Sąd Okręgowy w Kielcach wydał kolejne korzystne dla SPAR Polska S.A. z siedzibą w Rzeszowie rozstrzygnięcie, w którym oddalił wniosek SPAR International B.V. z siedzibą w Amsterdamie o wstrzymanie wykonania postanowienia z dnia 16 maja 2019 roku. Przypomnieć należy, że tym postanowieniem Sąd Okręgowy w Kielcach m.in. nakazał SPAR International wykonywanie na dotychczasowych warunkach umowy licencyjnej ze SPAR Polska, uznając, że rozwiązanie przez SPAR International tej umowy było bezskuteczne. Co istotne, Sąd Okręgowy w Kielcach nie uwzględnił przeciwnych argumentów SPAR International.

X