Jesteś tutaj

SPAR Polska otwiera duży supermarket w Zwoleniu

SPAR Polska nie zwalnia tempa otwarć kolejnych sklepów. Po ostatnich otwarciach w Wodzisławiu Śląskim i Ślemieniu przyszedł czas na supermarket w Zwoleniu.

Sklep o powierzchni 930 mkw. otwarty został 24 maja w Zwoleniu (woj. mazowieckie) przy ul. Kościuszki 23. To już 3. SPAR należący do jednego franczyzobiorcy – Gminnej Spółdzielni w Zwoleniu, który funkcjonuje w tej miejscowości, a także 14. sklep sieci, który został otwarty w tym roku.

– Do otwarcia trzeciego sklepu przekonały nas wyniki finansowe, jakie wypracowują dwa pozostałe sklepy – powiedział Artur Markiewicz, kierownik sklepu, dodając: – Mimo sporej konkurencji, SPAR doskonale funkcjonuje, ponieważ uważam, że zdecydowanie wyróżnia się spośród niej przede wszystkim oferowaną jakością. W sklepie dopracowane są wszystkie najdrobniejsze szczegóły, które mają sprawić, żeby klient czuł się w nim jak najlepiej. Sądzę, że klienci właśnie to doceniają – czytelna ekspozycja, uporządkowanie towarów na półkach, szerokość asortymentu, no i oczywiście wysoka jakość w dobrej cenie. Przychodząc do naszych sklepów klient wie, że jest tu mile widziany i że dla niego staramy się wciąż rozwijać i podnosić standardy.

SPAR – zgodnie z wcześniej przyjętymi założeniami – kontynuuje rozwój i otwiera z każdym miesiącem nowe placówki. W ostatnim okresie otwarte zostały sklepy m.in. w Dąbrowie Szlacheckiej czy Ślemieniu. Do końca czerwca do sieci dołączyć mają kolejne 3 sklepy, m.in. pierwszy sklep SPAR w Katowicach.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W Rybniku trzeci sklep dołączył do sieci SPAR. Sklep otwarto w czwartek 20 kwietnia, jest to trzeci sklep tej sieci w Rybniku. 

W ubiegłym roku w Polsce powstało 150 nowych dyskontów. To najlepszy wynik od trzech lat i nic nie wskazuje, żeby tempo rozwoju miało wyhamować w najbliższym czasie. Sieci zapowiadają bowiem dalszą rozbudowę oraz modernizację już istniejących obiektów.

X

Przeczytaj również