Jesteś tutaj

SPAR operatorem spożywczym w galerii Lubostroń 15

SPAR Polska poinformował o podpisaniu umowy i rozpoczęciu prac nad otwarciem supermarketu EUROSPAR w krakowskim centrum handlowym Lubostroń 15. Placówka zajmie powierzchnię 1400 mkw.

Centrum Handlowe Lubostroń 15 będzie kolejnym w ostatnim czasie, po Mysłowicach i Oławie, otwarciem przez sieć SPAR w ramach franczyzy dużego supermarketu w galerii handlowej. Jest ono głównym obiektem handlowym i usługowym w tej części Krakowa, na tzw. Ruczaju, zapewniającym kluczową ofertę i usługi dla okolicznych mieszkańców. Centrum otoczone jest terenami zielonymi, wkrótce mają powstać przy nim dwa ogródki jordanowskie, co dodatkowo będzie generować ruch klientów odwiedzających galerię. Centrum istnieje od stycznia 2015 r. i stało się integralną częścią okolicy. Dla zmotoryzowanych klientów przygotowane zostały dwa parkingi – jeden na zewnątrz, mogący pomieścić 20 aut oraz drugi, podziemny, posiadający 96 miejsc parkingowych. Nowo otwierany supermarket EUROSPAR zajmie powierzchnię 1400 mkw. W chwili obecnej, w trzykondygnacyjnej galerii Lubostroń funkcjonują już liczne punkty usługowe, apteka, biuro podróży ITAKA, a także powierzchnie biurowe.

Kategoria: 

Podobne artykuły

11 lipca br. otwarto sklep Spar w w Częstochowie. Placówka o powierzchni handlowej 350 m2  zlokalizowana jest przy ulicy Świętego Brata Alberta 116.

Kolejny sklep sieci SPAR został otwarty w Krakowie.  To już 19. sklep sieci w stolicy Małopolski, jednocześnie 27. sklep SPAR franczyzobiorcy, który do końca roku zamierza otworzyć jeszcze minimum 4 sklepy sieci.       

X