Jesteś tutaj

Sephora Wonderland

W tym roku Sephora świętuje swoje 20. urodziny w Polsce. Z tej okazji ta znana sieć perfumerii przygotowała mnóstwo niespodzianek dla swoich klientów i wszystkich fanów piękna. W środę w warszawskiej Arkadii zadebiutował magiczny Sephora Wonderland – świat zabawy, eksperymentowania i odkrywania, stworzony przy współpracy z partnerskimi markami. To unikalne wydarzenie, podczas którego wszyscy odwiedzający Arkadię mogli poczuć i doświadczyć ducha marki Sephora.

Sephora Wonderland to zaprojektowany specjalnie z okazji urodzin, świat pełen unikalnych, instagramowych  stref wykreowanych przez Sephora i partnerów. Dla odwiedzających Sephora przygotowała m.in. grę Virtual Reality, strefę personalizacji pomadek, czy zabawę w formie Mapy Odkrywcy Wonderland – odwiedzając wszystkie strefy i rozwiązując proste i przyjemne zadania, można było zdobyć kosmetyczne upominki-niespodzianki.

Na spotkaniu inaugurującym Sephora Wonderland, nie zabrakło zaprzyjaźnionych z Sephora gwiazd – pojawiły się Ania Lewandowska, Julia Wieniawa, Gabi Drzewiecka i Marta Wierzbicka.

Od 5 czerwca na klientów czekały też bezpłatne, grupowe warsztaty makijażowe z blogerami Maxineczką, Klaudią Owczarek, TwigMakeUp, makijażystką gwiazd, Patrycją Dobrzeniecką oraz z makijażystami partnerskich marek.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dnia 24 stycznia w częstochowskiej Galerii Jurajskiej rozpoczyna się tegoroczna edycja Sephora Beauty Lab – bezpłatnych, dwuetapowych warsztatów z ekspertami najważniejszych światowych marek kosmetycznych. W 2019 r. projekt Sephora, który od lat marka realizuje z myślą o wszystkich fankach świata beauty, zawita do kilkunastu największych miast Polski.

Wraz z modernizacją Atrium Promenada, perfumeria Sephora ruszyła ze swoim nowym konceptem, który marka konsekwentnie wdraża od jesieni 2017 r. Sephora otworzyła swój zmodernizowany salon o powierzchni ponad 500 mkw., w nowej, atrakcyjnej lokalizacji – prestiżowej Alei Fontann.

X