Jesteś tutaj

Advertisement

Sephora Wonderland

W tym roku Sephora świętuje swoje 20. urodziny w Polsce. Z tej okazji ta znana sieć perfumerii przygotowała mnóstwo niespodzianek dla swoich klientów i wszystkich fanów piękna. W środę w warszawskiej Arkadii zadebiutował magiczny Sephora Wonderland – świat zabawy, eksperymentowania i odkrywania, stworzony przy współpracy z partnerskimi markami. To unikalne wydarzenie, podczas którego wszyscy odwiedzający Arkadię mogli poczuć i doświadczyć ducha marki Sephora.

Sephora Wonderland to zaprojektowany specjalnie z okazji urodzin, świat pełen unikalnych, instagramowych  stref wykreowanych przez Sephora i partnerów. Dla odwiedzających Sephora przygotowała m.in. grę Virtual Reality, strefę personalizacji pomadek, czy zabawę w formie Mapy Odkrywcy Wonderland – odwiedzając wszystkie strefy i rozwiązując proste i przyjemne zadania, można było zdobyć kosmetyczne upominki-niespodzianki.

Na spotkaniu inaugurującym Sephora Wonderland, nie zabrakło zaprzyjaźnionych z Sephora gwiazd – pojawiły się Ania Lewandowska, Julia Wieniawa, Gabi Drzewiecka i Marta Wierzbicka.

Od 5 czerwca na klientów czekały też bezpłatne, grupowe warsztaty makijażowe z blogerami Maxineczką, Klaudią Owczarek, TwigMakeUp, makijażystką gwiazd, Patrycją Dobrzeniecką oraz z makijażystami partnerskich marek.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W warszawskich Złotych Tarasach Sephora otworzyła swoją perfumerię w nowej aranżacji i lokalizacji. Z tej okazji na klientów czekały specjalne oferty rabatowe, superprezenty do zakupów oraz warsztaty makijażowe z ekspertami światowych marek.

Od 1 kwietnia dyrektorem generalnym sieci perfumerii Sephora Polska jest Katarzyna Bielecka, która zastąpiła na tym stanowisku Adama Kołodziejczyka. 

X