Jesteś tutaj

Rossmann - "Łączy Nas Kobiecość" w walce z rakiem piersi

Po raz drugi firma Rossmann przyłączyła się do akcji kliniki Salve Medica. Celem „Łączy Nas Kobiecość” jest przeprowadzenie i propagowanie badań profilaktycznych piersi wśród kobiet. Podczas tegorocznej edycji panie korzystają z badań profilaktycznych w mammobusach i pracowniach stacjonarnych. Każda zbadana pani podczas akcji otrzyma prezent od zaprzyjaźnionych marek kosmetycznych.  Akcja trwa do 31 października.

W tym roku panie mogą skorzystać z badań profilaktycznych w mammobusach i pracowniach stacjonarnych. Są to m.in.:

  • mammografia dla kobiet w wieku 50-69 lat;
  • konsultacja onkologiczne;
  • badania genów w kierunku dziedzicznego raka piersi (BRCA1) do pacjentek, u których w najbliższej rodzinie wykryto nowotwory jajnika lub piersi.

Więcej informacji o akcji na stronach: www.laczynaskobiecosc.pl, www.salvemedica.pl, www.rossnet.pl/kobiecosc.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Po raz pierwszy w historii firma Rossmann otworzyła 150 nowych sklepów w ciągu jednego roku. Dzięki temu, pod koniec grudnia 2013 roku, osiągnęła liczbę 850 drogerii w całej Polsce. Łącznie wygenerowały one obroty w wysokości 5 mld 670 mln zł, co oznacza 13% wzrost w stosunku do roku 2012. 

 

Po raz kolejny Firma Rossmann wsparła globalną akcję "Na niebiesko dla autyzmu", której celem jest podniesienie świadomości społeczeństwa na temat autyzmu. W tym roku sześć drogerii Rossmanna w Polsce zaświeciło się na niebiesko.

X