Jesteś tutaj

Rossmann - "Łączy Nas Kobiecość" w walce z rakiem piersi

Po raz drugi firma Rossmann przyłączyła się do akcji kliniki Salve Medica. Celem „Łączy Nas Kobiecość” jest przeprowadzenie i propagowanie badań profilaktycznych piersi wśród kobiet. Podczas tegorocznej edycji panie korzystają z badań profilaktycznych w mammobusach i pracowniach stacjonarnych. Każda zbadana pani podczas akcji otrzyma prezent od zaprzyjaźnionych marek kosmetycznych.  Akcja trwa do 31 października.

W tym roku panie mogą skorzystać z badań profilaktycznych w mammobusach i pracowniach stacjonarnych. Są to m.in.:

  • mammografia dla kobiet w wieku 50-69 lat;
  • konsultacja onkologiczne;
  • badania genów w kierunku dziedzicznego raka piersi (BRCA1) do pacjentek, u których w najbliższej rodzinie wykryto nowotwory jajnika lub piersi.

Więcej informacji o akcji na stronach: www.laczynaskobiecosc.pl, www.salvemedica.pl, www.rossnet.pl/kobiecosc.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Jeronimo Martins Polska oraz Rossmann to jedne z nielicznych sieci, które ujawniły wysokość podatku dochodowego zapłaconego w poprzednim roku. Zmiany przepisów do jakich ma dojść jeszcze w tym roku spowodują jednak, że wkrótce podatki wszystkich większych sieci będą jawne.

Ponad 10 ton produktów o wartości 200 tys. zł – taką darowiznę Rossmann przekaże łódzkim organizacjom. - Możliwość wsparcia łódzkich instytucji ma dla nas duże znaczenie, nie tylko ze względu na to, że pomagamy tym, którzy najbardziej tego potrzebują, ale również dlatego, że identyfikujemy się z Łodzią jako miastem i czujemy się za nią współodpowiedzialni – mówi Marek Maruszak, Prezes Rossmanna.

X