Jesteś tutaj

"Rossmann Dzieciom" już 8 czerwca

8 czerwca w łódzkim ZOO przy ul. Konstantynowskiej odbędzie się kolejna edycja imprezy "Rossmann Dzieciom". To największy piknik rodzinny w Łodzi. Wstęp dla wszystkich dzieci jest bezpłatny.

Hasło przewodnie tegorocznej imprezy "Witajcie w naszej bajce" nawiązuje do książkowej Akademii Pana Kleksa. Na terenie ogrodu zoologicznego będzie można zatem spotkać wiele motywów z popularnych historii z profesorem Kleksem, a na piknikowej scenie będzie można zobaczyć mini spektakl o jego przygodach.

Nie zabraknie tradycyjnie dużej liczby konkursów z ciekawymi nagrodami. Animatorzy zadbają aby każde dziecko wyszło z ZOO z uśmiechem od ucha do ucha. Maluchy będą mogły sprawdzić skorzystać zajęć sportowych, plastycznych i muzycznych.

Akcja "Rossmann Dzieciom" corocznie ma akcenty charytatywne. Do udziału w pikniku zaproszono najmłodszych z łódzkich domów dziecka, o których organizatorzy zadbają w sposób szczególny fundując atrakcyjne upominki.  Po raz pierwszy impreza "Rossmann Dzieciom" poprzedzona zostanie specjalnym prologiem. To mini piknik dla małych pacjentów z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki, który odbędzie się 1 czerwca. Tam właśnie pojawią się animatorzy, których tydzień później będzie można spotkać w ZOO.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego firma Henkel Polska – właściciel marki Persil, sieć drogerii Rossmann oraz Fundacja Nasza Ziemia zapraszają uczniów szkół i dzieci w wieku przedszkolnym do udziału w kolejnej odsłonie konkursu grantowego „Eko Odkrywcy” na najlepsze projekty badawcze. Autorzy zwycięskich wniosków otrzymają granty pieniężne, a jedna grupa konkursowa nagrodę specjalną - wyjazd na zieloną szkołę.

Rossmann znalazł się w doborowej grupie pięciu firm nominowanych do głównej nagrody konkursu Indeks Patriotyzmu Polskiego Biznesu. Kapituła konkursu wysoko oceniła: skalę płaconych w Polsce podatków (138 mln zł w 2014r.), blisko 16 tys. stworzonych miejsc pracy, 1,4 mld zł inwestycji. A także zaangażowanie firmy we wspieranie polskiej kultury, edukacji i działania charytatywne.

X