Jesteś tutaj

"Rossmann Dzieciom" już 8 czerwca

8 czerwca w łódzkim ZOO przy ul. Konstantynowskiej odbędzie się kolejna edycja imprezy "Rossmann Dzieciom". To największy piknik rodzinny w Łodzi. Wstęp dla wszystkich dzieci jest bezpłatny.

Hasło przewodnie tegorocznej imprezy "Witajcie w naszej bajce" nawiązuje do książkowej Akademii Pana Kleksa. Na terenie ogrodu zoologicznego będzie można zatem spotkać wiele motywów z popularnych historii z profesorem Kleksem, a na piknikowej scenie będzie można zobaczyć mini spektakl o jego przygodach.

Nie zabraknie tradycyjnie dużej liczby konkursów z ciekawymi nagrodami. Animatorzy zadbają aby każde dziecko wyszło z ZOO z uśmiechem od ucha do ucha. Maluchy będą mogły sprawdzić skorzystać zajęć sportowych, plastycznych i muzycznych.

Akcja "Rossmann Dzieciom" corocznie ma akcenty charytatywne. Do udziału w pikniku zaproszono najmłodszych z łódzkich domów dziecka, o których organizatorzy zadbają w sposób szczególny fundując atrakcyjne upominki.  Po raz pierwszy impreza "Rossmann Dzieciom" poprzedzona zostanie specjalnym prologiem. To mini piknik dla małych pacjentów z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki, który odbędzie się 1 czerwca. Tam właśnie pojawią się animatorzy, których tydzień później będzie można spotkać w ZOO.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W Galerii Mokotów otwarto dziś sklep Rossmanna. To już 900. drogeria w Polsce pod tym szyldem. Sklep ten różni się designem od innych drogerii Rossmanna. – Ze względu na specyfikę miejsca przygotowaliśmy nieco inny, pasujący do Galerii Mokotów, wystrój wnętrza. Mamy też najszerszy w całej Warszawie asortyment kosmetyków i perfum – mówi Marek Maruszak, Prezes Rossmann Polska. 

Kalendarz Rossmanna został wyróżniony podczas Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Kalendarzy Zoom-Art, który w połowie marca odbył się w Katowicach. Kalendarz z pracownicami Rossmanna zajął wysokie 3. miejsce w kategorii kalendarzy wieloplanszowych. Jako jedyny otrzymał także wyróżnienie za znajdujące się w nim fotografie.

X

Przeczytaj również