Jesteś tutaj

Remodeling Drogerii Jawa w Węgorzewie

Dnia 14 czerwca specjalnie dla mieszkańców Węgorzewa i okolic oddana zostanie nowa drogeria Jawa. Placówka sieci jest dobrze znana mieszkankom Węgorzewa, ale w tym dniu zaskoczy je nową odsłoną Jawy w nowoczesnym koncepcie.

W dniu otwarcia odbędzie się święto piękna w Drogerii Jawa. W tym dniu oczekiwać na klientów będą Ekspertki Piękna, które wykonają pokazy makijażu – zaprezentują najnowsze trendy i triki w makijażu. Chętne Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnego makijażu. Ekspertki przeprowadzać będą również zabiegi parafinowe na dłonie.

Dla mieszkańców Węgorzewa przygotowano także specjalną ofertę promocyjną, która potrwa w dniach 14-21 czerwca – spektakularnie atrakcyjne ceny, gratisy przy zakupach i wiele innych niespodzianek.

Drogerie Jawa to polska, nowoczesna sieć drogeryjna posiadająca 57 sklepów w całej Polsce. Ten wyjątkowo przyjazny koncept drogeryjny posiada w swoim asortymencie polskie i zagraniczne marki kosmetyczno-chemiczne.

Kategoria: 

Podobne artykuły

5 grudnia 2018 r. w Człuchowie na Pomorzu otwarta została Drogeria Jawa. Nowy obiekt jest trzecią placówką sieci Jawa w województwie pomorskim.

Sieć Natura otworzyła kolejną drogerię w Lublinie. Nowa placówka mieści się przy ul. Królowej Bony 8 i obejmuje powierzchnię 140 mkw. Uroczyste otwarcie nowej drogerii nastąpiło w sobotę 2 lutego. Na wszystkich klientów odwiedzających tego dnia sklep czekały liczne atrakcje, oferty promocyjne i konkursy z nagrodami.

X

Przeczytaj również