Jesteś tutaj

Przyjemne gotowanie z Chatą Polską

Rusza nowa akcja Chaty Polskiej. W dniach 11 kwietnia – 14 sierpnia klienci mogą zbierać znaczki i wymieniać je na wysokiej jakości garnki i patelnie. Rabat może wynieść nawet do 58%.

Za każde 20 zł wydane w Chacie Polskiej klient otrzymuje w kasie 1 znaczek, który umieszcza na karcie kolekcjonerskiej. Aby otrzymać rabat na zakup 1 produktu trzeba posiadać komplet 5 znaczków. W zamian zyskuje się zakup ze zniżką. Karty kolekcjonerskie wydaje sprzedawca.

Kolekcja garnków i patelni jest dostępna także w cenie regularnej. Do kompletu można nabyć także pokrywki, także w cenie regularnej.

Oferta jest ważna do 28 sierpnia. 14 sierpnia to ostatni dzień, w którym można otrzymać znaczki, a 28 sierpnia to ostateczny termin na wymianę znaczków na zakup produktu z rabatem.

Kategoria: 

Podobne artykuły

26 czerwca br. w ramach akcji wspierania lokalnych inicjatyw Chata Polska przekazała Dyrekcji i Uczniom Szkoły Podstawowej symboliczny bon na kwotę 5000 zł. 

Kupuj Polskie to promocyjny projekt dla najlepszych polskich marek, stworzony przez redakcję TV Expo przy wsparciu Polskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców. Projekt jest realizowany we współpracy z Chatą Polską, w której zostały zrealizowane zdjęcia do spotu.

X

Przeczytaj również