Jesteś tutaj

Prezes Grupy Chorten wyróżniony w konkursie Menadżer Roku

Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten został wyróżniony w plebiscycie Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw Kuriera Porannego w kategorii Menadżer Roku. W tym roku Krzysztof Pakuła znalazł się w piątce nominowanych do tytułu Menadżer Roku przyznawanej przez Kurier Poranny. To jedyna indywidualna nagroda 16. edycji podsumowania Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw. Finaliści uzyskali najwięcej głosów spośród licznych kandydatów – liderów podlaskich firm, zgłoszonych przez stowarzyszenia i organizacje okołobiznesowe regionu. Następie na nominowanych głosowali przedstawiciele kapituły i przedsiębiorcy.

Krzysztof Pakuła został doceniony za to, że od 10 lat tworzy zintegrowaną i kapitałowo niezależną polską grupę sklepów spożywczych, która skutecznie konkuruje z zagranicznymi sieciami.

Kategoria: 

Podobne artykuły

2 września br. na Stadionie Miejskim w Białymstoku będą miały miejsce II Targi Ogólnospożywcze organizowane przez Grupę Chorten.

Na początku października Grupa Chorten podpisała 12 nowych umów partnerskich i obecnie zrzesza już 1164 sklepy w 9 województwach. Najwięcej nowych punktów mieści się na terenie regionu kujawsko-pomorskiego, gdzie Chorten niedawno rozpoczął ekspansję.

X

Przeczytaj również